جزییاتی هیجان انگیز از فصل نهم «مردگان متحرک»

IPTVGUIDE

انجلا کنگ، خالق جدید تازه سریال «مردگان متحرک» در نشست مطبوعاتی فصل نهم در نیویورک سیتی اخبار هیجان انگیزی را درباره تازه ترین فصل آن داده است. فصلی که هم اکنون در آتلانتا در مرحله تولید به سر می برد. کنگ در این جلسه تایید کرده که یک پرش زمانی در داستان فصل بعدی مردگان متحرک که از ماه اکتبر آغاز به پخش خواهد کرد وجود دارد که در نتیجه آن داستان، چند مرحله به جلو برده می شود.

او همچنین از جزئیاتی صحبت کرده که قرار است متفاوت از فصول قبلی انجامشان دهد: «ما در حال کار روی فصلی هستیم که حس و حال و ظاهر کاملا تر و تازه ای دارد. من به شدت روی قلب روابط میان کاراکترها تمرکز کرده ام. بخصوص خطوط داستانی کاراکترهای زن داستان بسیار عالی خواهند بود. فکر می کنم برای کسانی که از کاراکترهای میشون (دانای گریرا) و مگی یا کرول (ملیسا مک براید) انتظارات بالایی دارند چیزهای دیدنی بسیار زیادی وجود خواهد داشت.»

با این حال کنگ درباره دو تغییر اساسی در گروه بازیگران مرد سریال خاموش مانده و اطلاعات بیشتری درباره شان به طرفداران نداده است.

همانطور که پیش تر گزارش شد، نورمن ریداس در نقش دریل با دستمزد تازه ۲۰ میلیون دلاری اش جایگزین اندرو لینکلن و نقش ریک گرایمز او خواهد شد که در این فصل از سریال خداحافظی می کند.

همچنین جان برنتال در نقش شین والش که فصل دوم به دست ریک کشته شد نیز قرار است در یک اپیزود از این فصل بازیگر مهمان باشد.

همکاری خالق Walking Dead با آمازون

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط