جسیکا بیل و لئوناردو دی کاپریو به سراغ کمدی «Facts of Life» می روند!

IPTVGUIDE

احتمال دارد سریال کمدی کلاسیک و بسیار پرمخاطب «Facts of Life» دوباره به تلویزیون برگردد. کمپانی تلویزیونی سونی پیکچرز که حقوق ساخت و پخش این سیتکام را در اختیار دارد در حال انجام مذاکرات اولیه برای از سرگیری ساخت سریال اسپین-آف آن است.

با اینکه هنوز شبکه پخش کننده این سریال مشخص نشده است و جست و جو برای نویسنده آن فعلا ادامه دارد، اما منابع خبری می گویند لئوناردو دی کاپریو و جسیکا بیل با کمپانی هایشان که به ترتیب «Appian Way» و «Ocean Films» نام دارد قصد تهیه این سریال را دارند.

این سریال با بازی شارلوت ری، لیزا ولپل، کیم فیلدز، مندی کوهن و جورج کلونی یکی از طولانی ترین سریال های کمدی دهه هشتاد میلادی بود که داستان اش حول یک معلم مدرسه شبانه روزی و شاگردان دخترش در مدرسه ایستلند نیویورک می گذشت. این سریال کمدی چند دوربینه را دیک کلر و جنا مکمیهن ساخته بودند.

صنعت تلویزیون این روزها به بازسازی یا رجوع دوباره به سریال های قدیمی اش رو آورده که نه تنها از نظر تولید و تهیه کار آسان تری است و هزینه کمتری دارد، بلکه از جهات بسیاری به استودیوهای سازنده کمک می کند از محتوای قدیمی شان پول بیشتری درآورند. به عنوان مثال، کمپانی «یونیورسال تی وی»، تهیه کننده سریال «ویل و گریس» اخیرا توانست کل آرشیو محتوای این سریال کمدی را به عنوان بخشی از قرارداد از سرگیری ساخت آن در هولو به این سرویس استریم بفروشد.

«Facts of Life» در ۹ فصل و بیش از ۲۰۰ اپیزود در فاصله سال های ۱۹۷۹ تا ۱۹۸۹ از شبکه NBC پخش شد.

شبکه «FX» مینی سریال «Shogun» را می سازد

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط