جیسون کیتیمز برای نتفلیکس درام فضایی می سازد

IPTVGUIDE

جیسون کیتیمز، گرداننده سریال های «Friday Night Lights» و «Parenthood» به تازگی قرارداد ساخت یک درام فضایی ۱۰ اپیزوده با عنوان «Away» را با غول صنعت استریم امضا کرده است. این پروژه قرار است یک داستان عاشقانه حماسی و ماجرای هیجان انگیزی از بقا را طی باشکوه ترین تلاش انسان ها در اولین سفرشان به کره مریخ به تصویر بکشد.
این سریال به نویسندگی کیتیمز و اندرو هیندریکر (The Path، Penny Dreadful) و با حضور مت ریوز در گروه تهیه کنندگانش اقتباسی آزاد از داستان کریس جونز برای مجله Esquire با همین عنوان خواهد بود. جونز در سال ۲۰۱۵ برای سه ماه به گزارش نویسی از سفر یکساله فضانوردی به نام اسکات کلی در جاه طلبانه ترین ماموریت بشر به فضا پرداخت.
داستان سریال حول کاراکتر اما گرین است، یک فضانورد آمریکایی باید شوهر و دختر نوجوان اش را برای سفری طولانی مدت به فضا رها کند. این سریال با تم هایی همچون امید، انسانیت و نیاز انسان ها به یکدیگر برای رسیدن به ناممکن ها سر و کار خواهد داشت.
«Away» در حالی توسط نتفلیکس ساخته خواهد شد که درام های فضایی کماکان ژانری جذاب و محبوب در سینما و تلویزیون باقی مانده اند و باقی رقبای نتفلیکس هم در این زمینه بسیار فعالند. مثلا سرویس استریم هولو به تازگی در همکاری با بو ویلیمون، خالق «خانه پوشالی» قصد دارد سریالی فضایی با عنوان «The First» را با بازی شان پن بسازد. آمازون هم چندی پیش ساخت سریال «The Expanse» را پس از لغو آن از سوی شبکه «Syfy» از سر گرفت.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط