داستان مصور «Hiding In Time» به تلویزیون می آید

IPTVGUIDE

استودیو تولید فیلم و سریال «MGM Television» خبر از ساخت سریالی بر اساس سری داستان های مصور «پنهان در زمان/Hiding in Time» داد.
قصه این سری داستان در آینده ای نزدیک رخ می دهد، زمانی که سفر انسان ها در زمان با مشکل رو به رو شده است. در این دوره زمانی و در برنامه حفاظت از شاهدین، آنهایی که شواهدی علیه حکومت دارند به دوره های مختلف زمانی منتقل می شوند. آبراهام اسمیت یکی از این افراد است. اسمیت برای حفاظت از خود مجبور است در دوره ای از زمان زندگی کند که چند صد سال پیش از تولد اوست. ماجرای اصلی داستان زمانی شروع می شود یکی از افراد تحت حفاظت این برنامه در یک دوره زمانی به طرز هولناکی به قتل می رسد و زندگی آبراهام پس از آن به خطر می افتد.
سری داستان های مصور «Hiding in time» را رایان وین به تصویر کشیده و ریچارد اسمیت وظیفه نگارش فیلمنامه ای اقتباسی از این داستان مصور را به عهده دارد.
اولین بار داستان مصور «Hiding in time» را کمپانی «ShadowLine Comics» در سال ۲۰۰۷ در سه قسمت منتشر کرد. این سری داستان با استقبال بسیار زیادی رو به رو شد و باعث شد در سال ۲۰۰۸ کمپانی «برادران وارنر» حق کپی رایت آن را برای تبدیل به فیلم سینمایی خریداری کند که البته هنوز فیلم آن ساخته نشده است.
استودیوی «MGM Television» تاکنون قراردادی برای پخش این سریال با هیچ یک از شبکه ها و سرویس های استریم امضا نکرده و مشخص نیست این سریال در چه تاریخی و از چه شبکه ای پخش خواهد شد.
«MGM Television» استودیوی سازنده سریال های سرشناسی مانند «فارگو/Fargo» و «قصه ندیمه/Handmaid’s Tale» است که به واسطه موفقیت سریال هایش در سال های اخیر یکی از موفق ترین استودیوهای سازنده سریال های تلویزیونی لقب گرفته است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط