دستمزد برابر مادر اژدهایان با جان اسنو و رفقا!

IPTVGUIDE

طی چند ماه اخیر مسئله دستمزد برابر میان بازیگران زن و مرد به بحثی تقریبا هر روزه در رسانه ها و هالیوود تبدیل شده است.

موضوعی که در بحبوبه جنبش«وقت تمومه» (Times Up) مطرح شد و چهره های بسیار سرشناسی در رابطه با آن اظهار نظر کردند. به تازگی امیلیا کلارک، بازیگر نقش دنریس تارگرین در سریال محبوب «بازی تاج و تخت» هم در این مورد صحبت کرده است. کلارک که به تازگی در جشنواره فیلم کن با فیلم «سولو: یک داستان از جنگ ستارگان» حضور یافته طی یکی از گفت و گوهایش ادعای مهمی مطرح کرده که شاید متفاوت ترین چیزی باشد که تا به حال در ارتباط با دستمزدهای برابر گفته شده است.

درباره دستمزد برابر بازیگران سریال «Crown» اینجا  بخوانید!

او گفته در تمام مدتی که در سریال «بازی تاج و تخت» حضور داشته، مبلغ چک دستمزدش با بازیگران مرد این سریال برابر بوده است این یعنی امیلیا کلارک یکی از معدود بازیگران زن فعلی فعال در صنعت سینما و تلویزیون است که پیشاپیش دستمزدی برابر با همبازیان مردش داشته است!جالب است که کلارک طی این گفت و گو برابر بودن دستمزدها را به قدری این موضوعی طبیعی فرض کرده که با شنیدن ماجرای دستمزد کمتر کلیر فوی، بازیگر نقش ملکه الیزابت دوم در سریال «تاج» در مقایسه با همبازی اش مت اسمیت به معنای واقعی کلمه شوکه شده است.

درباره بیانیه بندیکت کامبربچ درباره برابری دستمزد بازیگران مرد و زن اینجا  بخوانید!

او همچنین اضافه کرده که بحث برابری دستمزد باید در ابتدای ساخت یک فیلم یا سریال پیش کشیده شود و هر بازیگر زن باید از طریق مذاکره و با سرسختی بیشتر برای این حق خود بجنگد. کلارک همچنین در این گفت و گو از خداحافظی با کاراکتر «مادر اژدهایان» که باعث شهرت جهانی او شده ابراز ناراحتی کرده و گفته این اتفاق برایش مثل ترک کردن خانه ای است که هیجان خودش را دارد اما در عین حال غمگین و ترسناک است.

و بالاخره درباره پایان سریال «بازی تاج و تخت»؟ کلارک اعتراف کرده که اصلا نمی داند جنگ و طغیان بر سر تصاحب تخت آهنین چطور قرار است به پایان برسد ولی از نظر او همه چیز به گونه ای تمام می شود که هیچ کس فکرش را نمی کند.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط