رئیس شبکه FX می گوید اگر مردم اجازه دهند «لوئی» را برمی گردانیم!

IPTVGUIDE

جان لندگرف، مدیرعامل شبکه FX  به تازگی از عشقی که به سریال «لوئی» و کارهای لوئی سی.کی. دارد گفته و دلتنگی اش نسبت به این سریال را ابراز کرده است.

تولید سریال کمدی لوئی که تا کنون پنج فصل آن ساخته شده، در ماه می سال ۲۰۱۵ به دلیل طرح برخی اتهامات آزار جنسی علیه خالق و ستاره این سریال متوقف شده و از آن زمان هنوز تصمیم قطعی ای درباره لغو همیشگی یا احتمال ادامه ساخت آن با فصل ششم گرفته نشده است.

اما به تازگی رئیس شبکه FX گفته که مایل به بازگشت سی.کی. است و دوست دارد فصل ششم سریالش را هم بسازد. البته تحقق این موضوع فقط وابسته به خواسته مدیر شبکه نیست و اول باید دید آیا خود سی.کی. مایل به بازگشت به این سریال است، و آیا آنطور که لندگرف می گوید مردم مایل هستند به او شانس دوباره ای بدهند یا نه: «فکر می کنم مردمی که در طرف دیگر این جنبش هستند، یعنی کسانی که جلو آمده و داستان شان را گفته اند، برای مدتی طولانی سرکوب شده اند. آنها حرف های زیادی برای گفتن دارند. بنابراین چنین چیزی از کنترل من خارج است. اول از همه باید دید آیا خود لوئی به این کار تمایلی دارد یا نه. و بعد بسته به مسیری است که جامعه در نظر دارد در پیش بگیرد و اینکه آیا ما هرگز حاضر به بخشش و دادن فرصت های دوباره هستیم یا نه درباره آن به نتیجه خواهیم رسید. اینکه چه کسی برای بخشیده شدن انتخاب شود تصمیمی نیست که من باید بگیرم.»

لوئی سی.کی. از زمان اقرار به آزار جنسی کاملا از کانون توجهات بیرون ایستاده است. او ماه آگوست سال گذشته و پیش از طرح این اتهامات گفته بود در نظر دارد نسخه متفاوتی از لوئی را بسازد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط