رابین رایت بالاخره سکوتش درباره کوین اسپیسی را شکست!

IPTVGUIDE

بالاخره پس گذشت ماه ها از اخراج کوین اسپیسی از سریال «خانه پوشالی» به دلیل اتهامات و رسوایی های متعدد جنسی، همبازی اش در این سریال معروف برای اولین بار با رسانه ها دراین رابطه صحبت کرده است.

رابین رایت بازیگر نقش کلر آندرودد همسر و دست راست فرانک آندروود(کوین اسپیسی) در مصاحبه با برنامه Today شبکه NBC درباره سال های حضور اسپیسی در خانه پوشالی خیلی کوتاه گفته: «من و کوین همدیگر را به خوبی می شناختیم و بین جلسات فیلمبرداری و کات ها با هم می گفتیم و می خندیدیم. من این چیزها را درباره او نمی دانستم و فقط او را به عنوان بازیگری کاربلد می شناختم.»

در تصاویر کوتاهی که از فصل ششم و پایانی خانه پوشالی پخش شده کاملا مشخص است که رابین رایت نقش اصلی را برعهده دارد. درپایان فصل پنجم می بینیم که فرانک آندروود(اسپیسی) از ریاست جمهوری استعفا می دهد و همسرش(رایت) فرماندهی کل قوا را در دست می گیرد.

فصل ششم سریال کوتاه تر شده و تنها هشت اپیزود خواهد بود. همچنین بازیگران جدیدی چون دایان لین، گرگ کینیر و کودی فرن به سریال اضافه شده اند. این تغییر و تحولات پایان ماه اکتبر و در میانه فیلمبرداری فصل جدید و پس از آن اتفاق افتاد که اتهامات علیه اسپیسی شکل جدی به خود گرفتند و سازندگان خانه پوشالی مجبور یه اخراج بازیگر اصلی و موفق این سریال پرطرفدار شدند.

رابین رایت برگ برنده خانه پوشالی!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط