رایان مورفی و سریالی درباره رسوایی های جنسی هالیوود

IPTVGUIDE

به نظر می رسد پرکارترین سریال ساز تلویزیونی در هالیوود هیچ وقت ایده کم نمی آورد. رایان مورفی که یکی از سنگین ترین قراردادهای تاریخ تلویزیون را با نتفلیکس امضا کرده قصد دارد سریالی آنتولوژی با تاثیر از محبوبیت و ماجراهای مرتبط با هشتگ جریان ساز «منم همینطور/MeToo#» بسازد.
نویسنده نیویورکر این پروژه جدید مورفی را جسورانه ترین اثر در میان کارهای او خوانده است.
مورفی در این سال ها خالق سریال های مهمی چون «داستان ترسناک آمریکایی»، «داستان جنایی آمریکایی» و «Feud» است که آن ها در هر فصل ماجرای متفاوتی را دنبال می کردند اما او در پروژه تازه خود با نام موقت «Consent» قصد دارد به سبک و سیاق سریال «Black Mirror» جلو برود و هر اپیزود کارگردان و داستان متفاوتی داشته باشد.
از جمله این داستان ها که احتمالا بسیار پر سر و صدا خواهد بود روایتی از درون کمپانی واینستاین و ماجرای کوین اسپیسی خواهد بود.
ایده ساخت این سریال از آنجا به ذهن مورفی رسید که پس از ملاقات با مونیکا لوینسکی در یک مهمانی اسکاری تصمیم گرفت فصل چهارم داستان جنایی آمریکایی را درباره او و ماجرای مونیکاگیت بسازد. مونیکا لوینسکی همان کسی است که ماجرای ارتباط جنسی اش با بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا حسابی در دنیا سر و صدا به پا کرد.
مورفی در کنار ساخت این سریال در حال مذاکره با جولیان مور برای ساخت یک فیلم سینمایی و گوئینت پالترو برای ساخت یک فیلم مستند است.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط