روایت بازیگران سرشناس از حضور کوتاه و تاثیرگذار در سریال ها!

IPTVGUIDE

برخی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون به تازگی در گفت و گو با هالیوود ریپورتر از تجربه حضور کوتاه ولی تاثیرگذار در برخی سریال ها به عنوان بازیگر مهمان گفته اند. تجربه هایی که این بازیگران در آن ها اجراهایی نه چندان ساده را در مقابل دوربین آن هم در زمانی کوتاه برعهده داشته اند. یکی از آن ها جودی بلفور است که در فصل دوم سریال «تاج» نقش جکی کندی را بازی می کند.

بلفور درباره این کاراکتر می گوید صحنه ای که جکی کندی ملاقاتی را با ملکه برای عذرخواهی از او ترتیب می دهد گویای چیزهای بسیاری درباره کاراکتر اوست و او با صحبت هایی که با ملکه می کند تا حد بسیار زیادی به او اعتماد کرده و شفافیت و صداقت جاری در این صحنه یک خلاصه بسیار زیبا از کاراکتر واقعی این فرد است.

در طرف وحشت انگیز قضایا کامرون بریتون را داریم که اگر سریال «شکارچی ذهن» دیوید فینچر را دیده باشید حتما به یاد دارد که در نقش ادموند کمپر قاتل سریالی ظاهر می شود. اولین قاتلی سریالی که هولدن فورد کارآگاه FBI با او مصاحبه می کند. بریتون درباره تجربه بازی در این نقش گفته با وجود سنگینی و تاریکی فضای صحنه های او اما از آن جایی که هم خودش و هم جاناتان گراف (فورد) و هالت مک کالانی (در نقش بیل تنچ، دیگر کارآگاه FBI) به آواز خواندن علاقه دارند، این سه در بین برداشت ها دسته جمعی آواز می خواندند تا فضا را کمی سبک و دلنشین تر کنند.

اما در نهمین فصل از کمدی لری دیوید با عنوان «Curb Your Enthusiasm» برایان کرنستون در نقش دکتر تمپلتون، یک روانپزشک ظاهر می شود. کرنستون درباره این نقش آفرینی گفته دیوید به او یک نیم صفحه از شمایل کلی نقشی که قرار است بازی کند داد و او باید مابقی چیزها را خودش می ساخت. کرانستون می گوید خودش به این نتیجه رسید که می خواهد کاراکترش نرم خو، دست و دل باز و خوش مشرب باشد و فکر می کرده این به گونه ای دیوید را کسل می کند و همین هم شد. کرنستون می گوید او می دانسته هرچیزی که به طور طبیعی باعث آزردگی دیوید شود او را به خنده می اندازد.

در یکی از محبوب ترین سریال های اخیر یعنی «وست ورلد» نیز جیمی سیمپسون جهشی غافلگیرکننده از یکی از دلنشین ترین کاراکترهای سریال به یکی از خبیث ترین های آن داشت. او حالا در فصل دوم این سریال پرطرفدار با کاراکتر ویلیام خداحافظی کرده و به گروه مردان سیاهپوش ملحق می شود. سیمپسون درباره این تجربه می گوید که او و اوان (ریچل وود در نقش دلورس) در فصل اول تمام مدت فیلمبرداری را با تکیه بر اجراهای یکدیگر گذراندند و در مدت ۱۰ ماه عشقی واقعی را به نمایش گذاشتند. اما پس از افشاگری بزرگ در اپیزود دوم این دو دیگر در بین برداشت ها قادر به صحبت با یکدیگر نبودند چرا که قرار بود هر یک به قصد کشت با دیگری رو به رو شود.

و اما آخرین نفر جیمز ون در بیک است که در سریال «خانواده مدرن» نقش بو جانسون را بازی می کند، پدری شرور که به تازگی از زندان آزاد شده است. او می گوید سازندگان سریال در دعوت از او برای بازی در این سریال گفتند که هنوز فیلمنامه ای در کار نیست و فقط همینقدر می دانند که کاراکتر او برای مشت زدن به صورت اسب پلیس به زندان افتاده است. البته ون در بیک می گوید این تمام چیزی بوده که لازم بود بداند. او در صحبت از تجربه پیوستن به این خانواده می گوید یکی از بهترین چیزهایی که تیم سازندگان این سریال خیلی زود به آن پی بردند مزیت های فیلمبرداری یک کار کمدی در کمترین زمان ممکن است، وقتی که دو دوربین به طور همزمان آماده اند که در صورت وقوع یک صاعقه به سرعت تصویرش را ثبت کنند در نتیجه همه چیز بهتر و تر و تازه تر از آب در می آید.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط