روبی رز بازیگر نقش « Batwoman » در سریال جدید شبکه CW شد

IPTVGUIDE

روبی رز به عنوان بازیگر نقش ابرقهرمان زن « DC Comics» یعنی «Batwoman» انتخاب شده است.

رز قرار است فعلا ایفای این نقش را در رویدادی سالانه برعهده داشته باشد که یک برنامه ویژه با حضور کاراکترهای چهار سریال شبکه CW با محوریت کامیک های DC یعنی «Arrow»، «The Flash»، « Legends of Tomorrow » و «Supergirl» است و احتمالا در ادامه هم بازیگر این نقش در سریال آن خواهد بود.

رز، بازیگری استرالیایی است که اولین بار توجه تماشاگران آمریکایی را با بازی در نقش استلا در سریال «نارنجی مد تازه است» به خود جلب کرد. او بعدتر در فیلم های «اهریمن ساکن: آخرین قسمت»، «جان ویک: قسمت ۲» و «پیچ پرفکت ۳» ظاهر شد. رز همچنین امسال در فیلم اکشن-هارور «The Meg» به ایفای نقش پرداخته است. 

شبکه CW در حال حاضر روی سریال مجزای کاراکتر «Batwoman» کار می کند که اسم اصلی اش کیت کین است. او که تشنه عدالت اجتماعی است، عادت دارد هرچه در ذهن اش هست را رک و پوست کنده به زبان بیاورد! ظاهرا «Batwoman» در خیابان های گاتهام چرخ می زند و به عنوان یک جنگنده خیابانی آموزش دیده تا سر از کار کله کنده های خلافکار شهر دربیاورد. با این حال مشکلات درونی اش او را در فاصله ای زیاد با اینکه به امید شهر گاتهام تبدیل شود قرار داده است. 

اگر ساخت یک سریال کامل بر اساس این کاراکتر ابرقهرمانی تایید شود، باید انتظار داشت در بین سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ به روی آنتن برود.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط