ریکی جرویس برای نتفلیکس سریال کمدی می سازد

IPTVGUIDE

در ادامه حضور بهترین کمدین های جهان در غول استریم دنیا حالا خبر می رسد ریکی جرویس یکی از بهترین کمدین های بریتانیایی یک سریال کمدی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت.
این سریال که «پس از مرگ/After Life» نام دارد داستان مردی با نام تونی (جرویس) است که یک زندگی بی نقص و عالی داشته اما بعد از مرگ همسرش، لیزا او و زندگی اش کاملا تغییر می کنند. تونی که در یک برهه حتی تصمیم به خودکشی می گیرد، پس از منصرف شدن از این کار تصمیم می گیرد به قدر کافی زندگی کند ولی در طی زندگی هرکاری دلش می خواهد بکند و هر حرفی می خواهد بزند تا به این شکل از دنیا انتقام بگیرد. او فکر می کند این ابر قدرت اوست که به خودش و دیگران هیچ اهمیتی ندهد.
اما رسیدن به این هدف برای تونی کمی سخت است چراکه اطرافیان او سعی دارند مرد خوبی را که زمانی می شناختند و دوستش داشتند را از این وضعیت نجات دهند.
جرویس به نوعی همه کاره این سریال است و علاوه بر بازی در آن، نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی اش را نیز برعهده دارد.
نتفلیکس فصل اول پس از مرگ را در شش اپیزود نیم ساعته خواهد ساخت.
همکاری جرویس با غول صنعت استریم کم کم دارد به یک عادت خوشایند برای هر دو طرف تبدیل می شود. نتفلیکس و جرویس پیش از این در سال فیلم «Special Correspondents»، فیلم اسپین-آف سریال «آفیس» با عنوان «دیوید برنت: زندگی در جاده» و فیلم «Derek» را با همکاری هم ساخته اند.
در مارس ۲۰۱۸ نیز نتفلیکس اولین قسمت ویژه برنامه استندآپ این کمدین با عنوان «Humanity» را نمایش داد که قسمت دوم آن به زودی منتشر خواهد شد.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط