زنان خانه دار عجیب و غریب سوژه سریال کمدی شبکه «Adult Swim»

IPTVGUIDE

شبکه «ادالت سوئیم» که در چند سال اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای در ساخت محصولات پرمخاطب داشته در همکاری مشترک با ایمی پولر کمدین سرشناس آمریکایی یک سریال کمدی جدید می سازد.
این شبکه سفارش ساخت یک اپیزود پایلوت از کمدی تازه «سه دبرای پرمشغله/Three Busy Debra» را به ایمی پولر داده است. سریالی نیم ساعته و ظاهرا ابزورد که داستان سه زن خانه دار پرمشغله و گرفتار و همسایه هایشان را در حومه ایالت کنتیکت دنبال می کند. داستان هایی که گویا خارج از واقعیت های دنیای واقعی اتفاق می افتند.
ایمی پولر «سه دبرای پرمشغله» را سریالی جسورانه و پرقدرت توصیف کرد÷ه و گفته امیدوار است تماشاگران سریال با تماشایش احساسات عجیب و غریبی را تجربه کنند.
خالق، بازیگر، نویسنده و یکی از تهیه کنندگان اصلی این سریال سندی هونیگ است.
میترا جوهری نویسنده و کمدین ایرانی الاصل و الیسا استونوها نیز از دیگر تهیه کنندگان سریال هستند و آنا دوکوزای کارگردانی این اثر را بر عهده دارد.
در نهایت ایمی پولر و کیم لسینگ نیز فهرست تهیه کنندگان این سریال را تکمیل می کنند.
پولر پس از بازی در سریال «Parks and Recreation» شبکه NBC به تهیه کنندگی پرکار در تلویزیون بدل شد و در حال حاضر مشغول ساخت اپیزود پایلوت سریال «احساس بدی دارم/I Feel Bad » برای شبکه NBC است.
کمپانی پولر قرار است یک کمدی دیگر را هم در همکاری با جان رابرتز، سازنده سریال انیمیشنی «Bob’s Burger» برای شبکه HBO تهیه کند.
شبکه «Adult Swim» در حالی این سریال کمدی عجیب و غریب جدید را می سازد که فعلا مخاطبین زیادی درگیر دیگر سریال دیوانه کننده و جذاب این کمپانی یعنی مجموعه انیمیشنی «Rick and Morty» هستند.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط