زندگی مدیر برنامه تاریخ ساز گروه «بیتلز» سریال می شود

IPTVGUIDE

شبکه «Bravo» در حال پیش تولید سریالی بر اساس زندگی کوتاه و جنجالی مدیر برنامه گروه بیتلز است.
این شبکه که به عنوان شبکه ای خاص همواره در جستجوی سوژه های جذاب و کمتر دیده شده در رسانه ها است این بار تصمیم گرفته زندگی پر از فراز و نشیب اولین مدیر برنامه بیتل ها را به تصویر بکشد.
برایان اپستین کسی بود که بیتلز را از یک گروه راک اند رول گمنام و دوره گرد به مشهورترین گروه تاریخ موسیقی تبدیل کرد. او کسی است که برای اولین بار توانست مهمترین قرارداد حرفه ای بیتل ها را با شرکت پخش «Parlophone» به امضا رساند و اجرای به یاد ماندنی بیتل ها در شو «اِد سالیوان» هم نتیجه تلاش های اپستین بود.
مستندها و کتاب های مختلفی در مورد زندگی اپستین و تاثیرگذاری او بر شکل گیری بزرگترین گروه موسیقی تاریخ وجود دارد و «Bravo» تصمیم دارد مینی سریالی اقتباسی از منابع موجود تهیه کند.
این پروژه بر اساس رمان مصور «The Fifth Beatle: The Brian Epstein Story» ساخته خواهد شد. این رمان مصور توسط ویویک تیواری نوشته شده و تصاویر آن را آندرو رابینسون و کایل بیکر خلق کرده اند. در این رمان مصور اپستین به عنوان عضو پنجم بیتل ها معرفی شده است. ویویک تیواری نویسندگی اقتباس تلویزیونی را نیز بر عهده خواهد داشت.
تیواری با توجه به روابط نزدیکی که با اعضای گروه داشته است، دسترسی بی سابقه ای به آرشیو موسیقی و ویدئوهای کمتر دیده شده گروه دارد.
همکاری اپستین با گروه بیتلز از روزهای نخست شکل گیری بیتل ها در بندر لیورپول آغاز شد. بسیاری از طرفداران بیتل ها مرگ اپستین در اوت ۱۹۶۷ را یکی از عوامل از هم پاشیدن این گروه تاریخ ساز می دانند. اپستین بر اثر سو مصرف موارد مخدر در سن ۳۲ سالگی در گذشت.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط