ساخت سریال «Succession» برای دومین فصل تمدید شد

IPTVGUIDE

تنها با گذشت یک هفته پس از آغاز پخش فصل اول سریال «Succession» شبکه HBO در اقدامی کم سابقه خیلی سریع ساخت این سریال مورد تحسین منتقدان را برای دومین فصل تمدید کرده است.
این سریال به نویسندگی جسی آرمسترانگ (In the Loop) و به کارگردانی آدام مک کی (The Big Short)، داستان زندگی خانواده روی شامل لوگان روی و چهار فرزندش را دنبال می کند که صاحب یکی از بزرگترین شرکت های رسانه و سرگرمی در جهانند. سریال عمدتا به آینده هر یک از کاراکترها به خصوص فرزندان لوگان در آستانه بازنشستگی پدرشان از ریاست این شرکت غول آسا می پردازد.
آرمسترانگ که خالق سریال هم هست در مصاحبه اخیر خود تاکید کرده این سریال ارتباطی با دار و دسته روبرت مرداک که موضوع اصلی فیلمنامهای از او در سال ۲۰۱۱ بود و هرگز ساخته نشد ندارد. او همچنین گفته این سریال ارتباطی به ماجرای سامنر رداستون(سرمایه دار بزرگ و مالک CBS) هم ندارد، موضوعی که در زمان اعلام خبر تایید ساخت سریال Succession در فوریه ۲۰۱۷ به اشتباه در ذهن مردم به عنوان ایده اصلی این سریال جا گرفته بود.
آرمسترانگ در عوض، داستان این سریال را درباره یک خانواده خیالی توصیف کرده و گفته ماجراهای زیادی برای به تصویر کشیدن مسئله ماجرای وراثت پیش روی آن ها بود اما آن ها تصمیم گرفتند با انتخاب این یکی به یک جمع بندی کامل از تمام این داستان های پربار با دخالت دادن مسائلی همچون رسانه و سیاست برسند.
برایان کاکس، جرمی استرانگ، هیام عباس، سارا اسنوک، کایران کالکین، الن روک، نیکلاس براون و ناتالی گلد از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط