سازندگان سریال اسپین-آف Bad Boys به دنبال خریدار!

IPTVGUIDE

در حالی که شبکه های CBS، ABC و فاکس از هفته گذشته خبر توقف ساخت سریال های قدیم و جدید زیادی را داده اند، یکی از سریال های هنوز متولد نشده شبکه NBC با عنوان «LA's Finest» هم به جمع طردشدگان تلویزیونی پیوسته است. سریالی که خیلی ها امید به موفقیت آن داشتند.

این سریال اسپین-آف، برداشتی زنانه از سری فیلم های کلاسیک «پسرهای بد/Bad Boys» بود و در اپیزود پایلوتش جسیکا آلبا و گبریل یونیون (که در پسرهای بد ۲ هم حضور داشت) به عنوان بازیگران اصلی حضور داشتند! اما در حالی که همه منتظر دیدن محصول نهایی اپیزود پایلوت این سریال بودند شبکه NBC اعلام کرده قصد ادامه این پروژه را ندارد و اپیزود پایلوت ساخته شده آن هم پخش نخواهد شد.

درباره حضور جسیکا آلبا در اسپین آف پسران بد اینجا  بخوانید!

 

ظاهرا مدیران NBC آنقدر از نتیجه کار ناراضی بوده اند که حتی حاضر نشده اند کسی چشم اش به این سریال بیفتد. با این حال بسیاری هنوز امیدشان را برای ساخت «LA's Finest» به طور کامل از دست نداده اند و انتظار دارند این سریال هم مشابه با اتفاقی که برای سریال «بروکلین ۹-۹» افتاد تنها پس از کنسل شدن اش در یک شبکه دیگر حیات دوباره ای پیدا کند.

در حال حاضر تهیه کنندگان اپیزود پایلوت «LA's Finest» به دنبال پیدا کردن یک سرمایه گذار علاقه مند در شبکه های دیگر راه افتاده اند و آنطور که از ظاهر ماجرا برمی آید یک سری از شبکه ها مشتاق به ساخت این سریال هستند. البته در این بین اوضاع برای «پسرهای بد» بهتر از «دخترهای بد» است چرا که اوایل امسال اعلام شد سومین فیلم «پسرهای بد» با عنوان فرعی«Bad Boys For Life» پس از انتخاب بازیگران جدیدش ساخته و برای اکران ۲۰۲۰ آماده خواهد شد.

درباره نام گذاری اسپین آف پسران بد اینجا  بخوانید!

ظاهرا ویل اسمیت و مارتین لارنس بازیگران اصلی دو فیلم اول هم برای بازگشت به نقش های قدیمی شان مشکلی ندارند.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط