ساشا بارون کوهن و شوتایم به سراغ ترامپ رفته اند؟!

IPTVGUIDE

تقریبا یک هفته از انتشار کلیپ های سریال تازه شبکه شوتایم در فضای مجازی می گذرد. این سریال از ۱۵ ژوئیه (۸ روز دیگر) به نمایش در می آید «خطرناک ترین سریال در تاریخ تلویزیون» توصیف شده که کاراکتر اصلی اش «بی مهابا، بی شرم و خونسرد» است.

از طرفی ساشا بارون کوهن نیز روز گذشته در حساب توئیتر خود ویدئوی اسرارآمیز دیگری از تازه ترین نقش آفرینی اش در سریال جدید شوتایم منتشر کرده و زیر آن نوشته:«او برگشته و شما تا به حال او را این چنین ندیده بودید.»

با این حال سازندگان جدید در شوتایم از صحبت درباره آن طفره می روند و مشخص نیست آیا این همان سریال رمزآلودی خواهد بود که این شبکه وعده اش را داده است یا نه.

البته سرنخ هایی از موضوع سریال در ویدئوی کوهن وجود دارد. این ویدئو که «پیامی از رئیس جمهور شما، دونالد ترامپ در روز استقلال» نام دارد، ترامپ را در مقابل این کمدین نشان می دهد که به او می گوید «باید به مدرسه برود تا یاد بگیرد چطور بامزه باشد.» این ویدئو احتمالا واکنشی به گفت و گوی سرکاری کوهن با ترامپ در دوران پیش از ریاست جمهوری اوست که سال ها پیش برای برنامه «Da Ali G Show» انجام شد. به هر حال هنوز مشخص نیست آیا سریال جدید کوهن ارتباط عمیق تری با ترامپ دارد یا نه. اما ویدئوی توئیتری او که با عبارت «ساشا فارغ التحصیل می شود» و با نمایش لوگوی دانشگاه ترامپ به پایان می رسد، بسیاری را به این گمان انداخته که ترامپ، تم تازه ترین سریال کمدی شوتایم خواهد بود.

ساشا بارون کوهن ید طولایی در استهزا و تمسخر سیاستمداران سرشناس اما بدنام دارد و بارزترین کار کارنامه کاری اش فیلم «دیکتاتور» است به شکل بی محابایی معمر قذاقی رهبر سابق لیبی را به استهزا گرفته بود.

ساشا بارون کوهن جاسوس نتفلیکس در سوریه شد

فروید در نتفلیکس درگیر توطئه جنایت آمیز می شود!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط