ستاره «ددپول ۲» بازیگر جدید «بهتره با سال تماس بگیرید»

IPTVGUIDE

استفان کاپیکیک به زودی سفری به آلبوکرکی یکی از شهرهای پراتفاق تاریخ تلویزیون خواهد داشت. کاپیکیک، ستاره فیلم «ددپول ۲» که در گروه مردان ایکس نیز نقش «Colossus» مرد تمام فلزی این گروه را بازی می کند قرار است در فصل چهارم سریال پربیننده «بهتره با سال تماس بگیرید/ Better Call Saul» نقش آفرینی کند.
البته اینکه او چه نقشی را در «بهتره با سال تماس بگیرید» بازی خواهد کرد هنوز مشخص نیست.
«بهتره با سال تماس بگیرید» اسپین-آف سریال مطرح و ماندگار «برکینگ بد» است که خالقان همان سریال یعنی وینس گیلیگان و پیتر گلد ساخت آن را بر عهده دارند. در این سریال باب اودنکرک در نقش جیمی مک‌گیل نقش اصلی را بازی می کند مردی که بعدها به یکی از شخصیت های محبوب هواداران سریال «برکینگ بد» یعنی سال گودمن تبدیل شد. این سریال روند تبدیل شدن جیمی مک‌گیل به سال گودمن را روایت می کند.
فصل سوم بهتره با سال تماس بگیرید در مجموع ۳.۷ میلیون تماشاگر داشت که ۱.۹ میلیون آن ها بین ۲۵-۵۴ سال و ۱.۷ میلیون بین ۱۸ تا ۴۹ سال سن داشتند. این آمار باعث شد عنوان سومین درام پربیننده شبکه AMC پس از «مردگان متحرک» و «از مردگان متحرک بترسید» به این سریال اختصاص یابد
شبکه AMC که فصل چهارم «بهتره با سال تماس بگیرید» را در ۱۰ اپیزود و در ادامه پایان غافلگیرکننده فصل قبلی خواهد ساخت، هنوز تاریخ دقیق آغاز به پخش آن را اعلام نکرده است.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط