سرمایه گذاری بی حد و مرز نتفلیکس در حوزه سریال سازی!

IPTVGUIDE

رید هیستینگر مدیرعامل نتفلیکس دوست ندارد کسی این غول استریم را در پخش محتوای اورجینال "انقلابی" توصیف کند. با این حال او معتقد است وقتی پای عرضه محصولات سینمایی و مهم تر از آن تلویزیونی به مخاطبین دنیا در میان باشد نقش نتفلیکس بسیار کلیدی است.
هیستینگز در گفت و گوی اخیر خود و در توصیف مدل عرضه نتفلیکس از عبارت "تکامل بخشی" استفاده کرده و گفته:«یوتیوب نمونه یک پلتفرم انقلابی است که البته پلتفرمی باز و بدون محدودیت است، و طبیعتا در انقلاب ها چیزهای مثبت و منفی با هم وجود دارند.»
به گفته هیستینگز با اینکه مردم هنوز هم برنامه های ۴۵ دقیقه ای را از تلویزیون می بینند، اما حالا نتفلیکس را برای تماشای آن برنامه ها انتخاب می کنند و هر چند این یک دگرگونی نیست اما پیشرفتی بسیار مهم است.
او در ادامه گفته از آن جایی که برای مخاطبین ماهیت سریال بودن جذابیت و محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به فیلم دارد نتفلیکس تصمیم گرفته بودجه اصلی اش را به تولیدات تلویزیونی خود اختصاص دهد.
به گفته هستینگز هیچ حد و مرزی برای سرمایه گذاری نتفلیکس در ساخت سریال های جدید طی سال های آینده وجود ندارد چرا که در صورت بالا بودن استقبال مخاطبان، سرمایه گذاران فعال در این حوزه از بسط و گسترش سریال هایشان کاملا استقبال می کنند.
بد نیست بدانید هیستینگز در پایان گفت و گو از سریال «پایان جهان لعنتی/The End of the F**ing World» به عنوان سریال محبوب حال حاضرش در نتفلیکس نام برده است.
«پایان جهان لعنتی» از سریال های پر سر و صدای تتفلیکس در سال ۲۰۱۸ است که چند وقتی است در فضای مجازی حسابی اسمش بر سر زبان ها افتاده است. البته اینکه فصل دومی هم برای این سریال کمدی ساخته خواهد شد یا نه هنوز مشخص نیست.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط