سریال جدید «اپل» را شیامالان می سازد

IPTVGUIDE

چند ماهی است خبر تولیدات اورجینال کمپانی «اپل» یکی یکی رسانه ای می شوند. در تازه ترین خبر در این زمینه مدیران این کمپانی قرارداد ساخت و تولید سریال اورجینالی با همکاری کارگردان سرشناس هندی-آمریکایی، ام نایت شیامالان امضا کرده اند. شیامالان قرار است به زودی سریالی ۱۰ قسمتی برای اپل بسازد.
در روزهایی که رقابت بزرگی میان سرویس های استریم و شبکه های کابلی برای جذب برنامه سازان، خالقان و کارگردان های سرشناس هالیوود و تلویزیون در گرفته، کمپانی «اپل» هم سعی دارد تا با جذب چهره های سرشناسی چون شیامالان و دیمین شزل از این قافله عقب نماند. غول تکنولوژی جهان برای ساخت سریال جدید خود که تریلری روانشناسانه است به سراغ کارگردانی رفته که سابقه درخشانی در ساخت فیلم هایی با این محوریت دارد.
شیامالان به عنوان تهیه کننده در این پروژه فعالیت می کند و نویسنده آن تونی بسگالوپ است که سابقه نامزدی در جاِزه «بفتا» را در کارنامه دارد. ضمن اینکه آن ها به طور مشترک کارگردانی قسمت پایلوت را بر عهده خواهند داشت.
این کارگردان هندی تبار در حالی قرار است ساخت این پروژه را برای اپل به عهده بگیرد که سریال «Wayward Pines» محصول او برای شبکه «فاکس» ، پس از پخش دو فصل کنسل شد. در کارنامه کاری شیامالان فیلم های موفقی مثل «Unbreakable»،«Spilit» و«Sign» دیده می شود.
تاکنون کمپانی «اپل» نامی برای این سریال در نظر نگرفته و انتظار می رود ساخت آن اواخر سال جاری میلادی آغاز شود.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط