سومین سریال کلمبیایی نتفلیکس در راه است!

IPTVGUIDE

در ادامه روند رو به رشد ساخت سریال های غیرآمریکایی توسط «نتفلیکس»، این غول استریم جهان برای بار سوم به سراغ تولید سریالی اورجینال در کشور کلمبیا رفته است.
نام پروژه جدید نتفلیکس در کلمبیا «Distrito Salvaje» است که ترجمه نام این سریال به انگلیسی «Wild District» و به فارسی «منطقه وحشی» است.
نقش اول این سریال را یکی از بازیگران اصلی سریال «نارکو/Narcos» یعنی خوان پابلو رابا بازی می کند و در کنار او بازیگران دیگری نظیر کریستین اومانا (Narcos) و کامیلا سودیل (Camino a Marte) در نقش های مهم دیگر سریال حضور دارند.
خالقان «Distrito Salvaje» کریستین کونتی موسس کمپانی «Dynamo» خاویر گالون، خاویر فوئنتس لئون هستند. استودیو «Dynamo» پیش از این سه فصل سریال پرطرفدار «Narcos» را برای نتفلیکس ساخته و تولید این سریال را نیز بر عهده دارد.
«Distrito Salvaje» داستان یک پارتیزان فراری به نام ژان ژیور است که پس از برقراری معاهده صلح بین دولت و شورشی های کلمبیا و پایان جنگ داخلی در این کشور از جنگل می گریزد و تصمیم می گیرد زندگی جدیدی شروع کند. او سعی می کند بار دیگر با خانواده و جامعه اش ارتباط برقرار کند اما پای او قبلا به چندین پرونده جنایت و فساد کشیده شده و عواقب آن ها آینده او را تهدید می کنند.
این سریال در ۱۰ قسمت ساخته می شود و کل فیلم برداری اش در کلمبیا انجام خواهد شد. کارگردانی «Distrito Salvaje» به عهده کارگردان شناخته شده پرویی خاویر فوئنتس لئون خواهد بود.
پیش «Distrito Salvaje» نتفلیکس سفارش ساخت دو سریال اورجینال دیگر کلمبیایی به نام های «Green Inferno» و «Siempre Bruja» را داده است.
هجوم غول های صنعت استریم نظیر «نتفلیکس»، «آمازون» و کمپانی «اپل» به آمریکای لاتین برای تولید محتواهای اورجینال باعث رونق استودیوهای تولید فیلم و سریال در این کشور شده و رئیس کمپانی «Dynamo» از این اتفاق به عنوان فرصتی برای شکوفا شدن استعداد بازیگران، کارگردان ها و ایده پردازان سینما و تلویزیون کلمبیا در سطح بین المللی یاد کرده است.
سریال «Distrito Salvaje» به احتمال فراوان برای پخش در سال ۲۰۱۹ آماده خواهد شد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط