شاکیان پرونده بیل کازبی خواهان حبس ۵ تا ۱۰ ساله پدر آمریکا هستند

IPTVGUIDE

یکی از تعقیب کنندگان پرونده رسوایی جنسی بیل کازبی روز دوشنبه به قاضی این پرونده فشار آورده است که این کمدین ۸۱ ساله را به ۱۰ سال زندان محکوم کند. وکیل مدافع کازبی  در واکنش به این موضوع گفته که مجازات حبس برای مردی که زمانی پدر آمریکا لقب گرفته بود زیاده روی است.

قاضی این پرونده باید به زودی حکم نهایی را در مورد کازبی اجرایی کند. اگر کازبی در این دادگاه یک مهاجم جنسی خطرناک شناخته شود تا آخر عمر درتمامی سوابق و مدارک اش به عنوان یک متجاوز شناخته خواهد شد.

کازبی در ماه آوریل با شکایت آندری کانستند، یک مدیر سابق در تیم بسکتبال دانشگاه تمپل که کازبی از حامیان مالی آن بوده در راس اخبار مرتبط با جنبش #MeToo قرار گرفت.

برای کازبی حکم سی سال زندان را پیش بینی کرده بودند، با این حال قاضی پرونده همین دیروز اعلام کرد که سه مورد شکایت علیه او باید به یک مورد ادغام شوند تا کازبی در نهایت در چند قدمی ۵ تا ۱۰ سال حبس قرار گیرد.

کازبی اولین سلبریتی ای هست که در جو ملتهب جنبش #MeToo محاکمه می شود، جنبشی اجتماعی-فرهنگی که تاثیر آگاهی بخش اش درباره آزارهای جنسی از هالیوود تا واشنگتن دی سی و از سرشناس ترین چهره های رسانه ای تا کلیسای کاتولیک را وارد ماجرا کرده است.

در همین زمینه بخوانید: بیل کازبی برخلاف کوین اسپیسی نقره داغ می شود!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط