شایعه ساخت سریالی بر اساس بازی های «Diablo» در نتفلیکس به گوش می رسد

IPTVGUIDE

اخبار غیررسمی تازه ای از گوشه و کنار اینترنت  درباره احتمال ساخت یک سریال بر اساس بازی های محبوب و فوق العاده پرطرفدار «Diablo» توسط نتفلیکس به گوش می رسد.

این شایعات اولین بار زمانی مطرح شدند که کمپانی «Blizzard»، سازنده این سری بازی در ماه آگوست اعلام کرد در حال کار روی چند پروژه مرتبط با این بازی است و با اعلام این خبر بسیاری از هواداران اش را به ساخت قسمت چهارم از این بازی امیدوار کرد. البته یک شایعه دیگر هم ارائه قسمت سوم این بازی برای کنسول نینتندوسوئیچ بود که به واقعیت پیوست. کمپانی Blizzard کمپانی سازنده بازی هایی چون «World of Warcraft»، «Starcraft» و «Overwatch» است.

جالب اینجاست با وجودی که از زمان عرضه آخرین قسمت از بازی Diablo شش سال می گذرد اما این بازی همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است.

آنطور که از اخبار غیررسمی پیداست نتفلیکس حتی نویسنده این پروژه خود را هم انتخاب کرده و قصد دارد اندرو کازبی، فیلمنامه نویس فیلم ۲۰۱۹ «Hellboy» را به کار اقتباس از بازی Diablo مشغول کند.

احتمال ساخت یک سریال بر اساس این بازی توسط نتفلیکس چندان هم دور از ذهن نیست. این سرویس استریم مشکلی با تبدیل بازی به سریال ندارد و پیشاپیش اقتباس هایی تلویزیونی را از بازی های «Castlevania» و «The Witcher» در صف تولید و پخش دارد که اولی دوم اکتبر پخش می شود و دومی هم اکنون در حال ساخت و پرداخت است.

در همین زمینه بخوانید: اولین ویدئوهای تست بازیگری سریال Witcher منتشر شد!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط