شبکه FX به سراغ یک قصه پریان بزرگسالانه می رود!

IPTVGUIDE

شبکه FX قصد دارد در تجربه ای جدید قصه های پریان را به صف تولیدات اش اضافه کند. این شبکه کابلی پس از یک رقابت فشرده موفق شد حق ساخت اقتباسی تلویزیونی از رمان سال ۲۰۱۷ ویکتور لاوال با عنوان «The Changeling» را بدست آورد.
این رمان که آن را یک قصه پریان برای بزرگسالان توصیف کرده اند در نیویورکی می گذرد که هیچ کس از وجود آن خبر نداشته است. داستان هم روی به مبارزه طلبیدن مرگ توسط اودیسه اپولو کاگوا و اما ولنتاین تمرکز دارد که سعی دارند بفهمند چه به سر پسربچه گمشده شان آمده است. آنها در سفرهایی پرحادثه از جزایر طلسم شده و جنگل های اسرار آمیز می گذرند و با جادوگرانی که چشمانشان می درخشند، غول های شیطانی و پلیس های نژادپرست ملاقات می کنند.
لاوال غیر از «The Changeling» سه رمان دیگر نوشته که «The Ecstatic»، «Big Machine» و «The Devil in Silver» نام دارند و اگر سریال FX موفق و پربیننده شود به احتمال فراوان از آن ها نیز اقتباس هایی تلویزیونی ساخته خواهد شد.
کلی مارسل (ونوم، پنجاه طیف گری، ترا نووا) نویسندگی این سریال را برعهده دارد.
«The Changeling» توسط استودیوی Annapurna Television ساخته خواهد شد که سریال در صف پخش برادران کوئن با عنوان «The Ballad of Buster Scruggs» را برای نتفلیکس تهیه کنندگی کرده است.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط