شبکه FX مینی سریال «Shogun» را می سازد

IPTVGUIDE

شبکه FX قصد ساخت یک اقتباس ۱۰ اپیزودی از کتاب «Shogun» نوشته جیمز کلول را دارد.

این کتاب که داستان اش در ژاپن دوران فئودالی می گذرد، ماجرای برخورد دو مرد بلندپرواز از دو جهان متفاوت و یک سامورایی زن اسرارآمیز را دنبال می کند: جان بلکتورن، یک دریانورد انگلیسی ریسک پذیر است که کشتی اش در سواحل ژاپن به گل می نشیند، سرزمینی که فرهنگ غریب اش در نهایت به شخصیت او از نو شکل می دهد. لرد توراناگا فردی زرنگ و قدرتمند است که سرگرم مقابله با رقبای سیاسی خطرناک خود است، و لیدی ماریکو، زنی است با مهارت های بی همتا اما بستگان و خویشاوندی بی آبرو که کار اثبات وفاداری اش به حکومت را برای او دشوار می کنند.

رمان Shogun اولین بار در سال ۱۹۷۵ به چاپ رسید و با فروش بیش از ۳۰ میلیون نسخه در سراسر جهان به سرعت عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های سال را از آن خود کرد. مینی سریال اقتباسی از این کتاب همچنین اولین بار در سال ۱۹۸۰ در طی پنج شب از شبکه NBC پخش شد و همان زمان به عنوان سریالی نو در ژانری جاه طلبانه نام خود را بر سر زبان ها انداخت. سه نقش اصلی این سریال را ریچارد چیمبرلین، توشیرو میفونه و یوکو شیمادا بازی می کردند.

در مینی سریال تازه شبکه FX تیم فن پتن (سوپرانوها، امپراطوری بوردواک) علاوه بر تهیه کنندگی، کار کارگردانی چندین اپیزود را برعهده خواهد داشت. همچنین یوجین کلی (وست ورلد، بوردواک امپایر، Leftovers) و رونان بنت (Public Enemies، Top Boy) نویسندگی آن را برعهده خواهند داشت. این سریال قرار است در بریتانیا و ژاپن فیلمبرداری شود.

American Horror Story برای فصل دهم تمدید شد.

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط