شیطانی ترین ماجرای سرقت از بانک تاریخ آمریکا در مستند جدید نتفلیکس

IPTVGUIDE

جی و مارک دوپلاس برادران فیلمساز و تهیه کننده پس از موفقیت مستند سریالی «کشور وحشی وحشی/Wild Wild Country» که ماه مارس امسال از نتفلیکس پخش شد، در آخرین ساخته خود سراغ درامی مستند و جنایی رفته اند که در آن یکی از هولناک ترین سرقت های بانک تاریخ آمریکا به تصویر کشیده می شود.
دوپلاس ها که «کشور وحشی وحشی» را درباره داستان گوروی هندی، اوشو و جنبش راجنیش تهیه کرده بودند، در «نابغه شیطانی/Evil Genius» داستان مردی را روایت می کنند که بعد از ظهر یکی از روزها در ماه آگوست سال ۲۰۰۳ با بمبی متصل به گردن اش وارد بانکی در شهر ایری واقع در ایالت پنسیلوانیا می شود.
حالا با گذشت پانزده سال از شکار آن جانور مخوف، نقش همدستان و شرکای احتمالی او که آن زمان ابدا مشکوک به نظر نمی آمدند کاملا مشخص شده است، آدم هایی که به شکلی نامحسوس کنترل این ماجرای غیر منتظره و پر خطر را در دست داشتند.
در مستند «نابغه شیطانی» روایت کاملی از شیطانی ترین ماجرای سرقت از بانک در تاریخ ایالات متحده نشان داده می شود، از وقایع پیش آمده در آن روز تا دادگاه های بعدی و تلاش پلیس برای یافتن مقصر اصلی!
در دستپخت جدید برادران دوپلاس از فیلم های مصاحبه با متهم، ویدئوهای دوربین نظارتی، ویدئوهای آرشیوی و حتی ویدئوهای خبر فوری فاکس نیوز در آن زمان استفاده شده است
این محصول جدید در چهار اپیزود ۱۱ می امسال یکجا از طریق نتفلیکس پخش خواهد شد
در ادامه می توانید تریلر این سریال مستند را تماشا کنید:

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط