عذرخواهی شبکه ABC و دفاع از ستاره بالیوودی سریال «Quantico»

IPTVGUIDE

شبکه ABC  برای پخش اپیزودی از سریال «Quantico» که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرد و باعث انتقادات فراوانی شد عذرخواهی کرد.

اپیزودی که از این سریال اول ژوئن با عنوان «خون رومئو» پخش شد داستان تروریست هایی هندی را دنبال می کند که با هدف پاپوش ساختن برای پاکستان و برهم زدن مذاکرات صلح پیشرو حمله ای را ترتیب می دهند. ستاره این سریال پریانکا چوپرا که زاده هند است پس از پخش این اپیزود مورد آماج انتقادات گروهی از بینندگان هندی سریال قرار گرفت.

سخنگوی شبکه ABC  در پی این اظهارنظرات در بیانیه ای گفته که از طرف استودیوی سازنده این سریال و تهیه کنندگان آن از تماشاگرانی که با اپیزود اخیر این سریال احساس کردند مورد اهانت قرار گرفته اند عذرخواهی می کند. او در این بیانیه گفته بیشتر این انتقادات متوجه چوپرا است در حالی که او هیچ دخالتی در انتخاب بازیگران سریال یا طرح خطوط داستانی و کارگردانی آن ندارد و این اظهارنظرات درباره او غیرمنصفانه است.

سخنگوی این شبکه همچنین در پایان صحبت های خود گفته Quantico داستانی خیالی دارد و تا اینجا کاراکترهای خبیث زیادی را از ملیت ها و با پیشینه های مختلف نشان داده است. اما در این مورد سازندگان سریال سهوا و به گونه ای که موجب پشیمانی آن هاست وارد یک مسئله سیاسی پیچیده شدند و قصد هیچ یک از آن ها اهانت به افرادی خاص نبوده است.

در حال حاضر ادامه ساخت Quantico لغو شده است. این سریال که هم اکنون در فصل سوم به سر می برد و هشت اپیزود دیگر تا پایان خود فاصله دارد.

IPTVGuide

ساخت سریال Roseanne به دلیل توییت نژادپرستانه لغو شد!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط