فصل دوم «لوک کیج» خشن تر خواهد بود!

IPTVGUIDE

دومین فصل از سریال «لوک کیج/Luke Cage» تا یک ماه دیگر در نتفلیکس منتشر خواهد شد و به نظر می رسد این ابرقهرمان سیاه پوست و تنومند دنیای ابرقهرمانی مارول با توپ پر به میدان مبارزه بازمی گردد.
به تازگی تریلر فصل دوم سریال «لوک کیج/Luke Cage» منتشر شده که در آن مشخص است سطح اکشن سریال تا چه اندازه بالا رفته. این در حالی است که فصل اول سریال هم به قدر کافی بی رحمانه و پرتنش بود.
در میان انفجارهای مهیب به سبک و سیاق دهه هفتاد، دعواهای خیابانی، موسیقی متن هیپ هاپ گوش نواز و صدایی که لوک کیج را مسیح دوران تازه می خواند و صدها گلوله ای که به طرف کیج با بدنی ضدگلوله شلیک می شوند، مایک کولتر، تنها عضو سیاهپوست گروه ابرقهرمانی مدافعان (Defenders) را می بینیم که در کشمکشی میان هویت واقعی اش، کسی که مردم انتظار دارند باشد و معنای واقعی قهرمان بودن گرفتار شده است.
فصل دوم «لوک کیج» در سیزده اپیزود ساخته شده و در آن گروه دشمنان جدیدی در مقابل این ابرقهرمان قرار می گیرند
مصطفی شکیر از سریال «آن شب»، گبریل دنیس از سریال «ناامن» و آنابلا سیورا از سریال «سوپرانوز» گروه سه نفره متفاوت اما مصممم دشمنان لوک کیج در این فصل هستند که در مقابل قهرمانی بی میل به قهرمان بودن می ایستند.
فصل دوم لوک کیج ۲۲ام ژوئن پخش خواهد شد.
چئو هوداری کوکر خالق و تهیه کننده اصلی این سریال است و تلویزیون مارول در همکاری با استودیو ABC این سریال را برای نتفلیکس تهیه کنندگی کرده اند.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط