فیسبوک و کریستیانو رونالدو سریال می سازند!

IPTVGUIDE

ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این رشته ورزشی وارد زمین بازی جدیدی شده است.
کریستیانو رونالدو قصد دارد با همکاری پل لی و استودیوی تازه تاسیس او، برای «فیسبوک واچ/Facebook Watch» سریال بسازند.
داستان این سریال درباره تیم فوتبال دختران یک دبیرستان چند ملیتی در نیویورک است که با توانایی هایشان در رسیدن به اهداف خود از طریق کار تیمی و دوستی، الهام بخش جامعه محلی شده اند و سعی می کنند با تمرین در کنار هم بودن تفاوت های نژادی، قومی و طبقاتی که میان آن ها فاصله می اندازد را نادیده بگیرند.
این سریال علاوه بر پیامی که درباره درک فرهنگی در خود دارد به کشمکش های شخصی و موفقیت های اعضای نوجوان تیم می پردازد.
رونالدو که به عنوان تهیه کننده با تیم سازنده این سریال همکاری خواهد کرد درباره علت حضورش در چنین پروژه ای گفته: «داستان زندگی من شباهت های زیادی با داستان پر فراز و نشیب دخترهایی دارد که در این تیم چند ملیتی بازی می کنند. با اینکه داستان سریال در دنیای فوتبال می گذرد اما به مسائلی عمیق تر از یک بازی زیبا می پردازد. این سریال درباره ارزش ها، چالش ها، دوستی، دوران دشوار، پشتکار، انزوا، اضطراب و تعادل و هماهنگی است. در یک کلمه این سریال درباره زندگی است.»
این بازیکن ۳۳ ساله مدتی پیش در یکی از گفتگوهایش از حضور جدی در دنیای سینما و تلویزیون حتی در مقام کارگردان به عنوان یکی از اهداف زندگی اش در دوران پس از فوتبال نام برده بود.
لی، خالق سریال این سریال هم هنوز نامی برای آن انتخاب نشده آن را باب طبع تماشاگران جهانی توصیف کرده که در همکاری با بهترین بازیگر فوتبال جهان ساخته می شود.
این درام ورزشی دومین همکاری استودیوی «wiip» با «Facebook Watch» است.
این استودیو در حال حاضر سریال «ملکه آمریکا» را با بازی کاترین زتا جونز برای این سرویس استریم می سازد.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط