فیس بوک امکان استریم رایگان اقیانوسی از موسیقی را فراهم کرد!

IPTVGUIDE

فیس بوک همچنان در حال گسترش روابطش با صنعت موسیقی است و در تازه ترین اقدام توانسته کاری کند تا از این به بعد کاربران غول شبکه های اجتماعی جهان بتوانند بدون هیچ دغدغه ای به هزاران ساعت موسیقی از آرتیست های محبوب کل دوران ها دسترسی داشته باشند.
فیس بوک به تازگی حق استفاده از موسیقی کمپانی «وارنر موزیک» را بدست آورد. بر اساس این قرارداد از این به بعد کاربران فیس بوک می توانند به آرشیوی بزرگ از موسیقی آن هم به شکل رایگان دسترسی داشته باشند، موسیقی مد نظر خود را برای دیگران ارسال کنند و یا بر روی ویدئوهای خود قرار دهند.
فیس بوک چند ماه پیش نیز قرارداد مشابه ای با «یونیورسال موزیک» به امضا رساند تا مشکلات نقض کپی رایت کاربران فیس بوک را سر و سامان دهد.
در دنیای دیجیتال مسئله رعایت کپی رایت به قدری جدی است که قرار دادن یک قطعه موسیقی روی یک ویدئو نیز می تواند برای شبکه های اجتماعی مشکل آفرین باشد به همین دلیل است که شرکت هایی مانند فیس بوک حاضرند تا برای جلوگیری از شکایت شرکت های بزرگ تهیه کننده و پخش کننده موسیقی مبالغ هنگفتی را هزینه کنند.
فیس بوک بدون شک مکان مناسبی برای فروش موسیقی است و قراردادهای همکاری میان شرکت های تهیه کننده موسیقی با این شبکه اجتماعی می تواند فرصت مناسبی برای فروش محصولات آنها باشد.
در حال حاضر «اسپاتی فای» هم به عنوان یکی از کاربردی ترین هوش های مصنوعی در حوزه موسیقی در حال گسترش هوش مصنوعی جدیدش برای تشخیص عبارات نوشته شده کاربر در بخش چت فیس بوک است؛ این هوش مصنوعی به کاربر این امکان را می دهد که در صورت صحبت درباره آهنگی خاص از یک خواننده بلافاصله آهنگ مورد نظر را از اسپاتی فای فراخوانی شود.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط