فیس بوک به سراغ ساخت سریال زندگی کارداشیان ها می رود!

IPTVGUIDE

این روزها مردم جهان روزانه ساعت ها در شبکه های مجازی حضور دارند و این امر فرصت کافی برای تبدیل شدن شبکه های اجتماعی به تلویزیون های آینده را محقق ساخته است بی دلیل نیست که مدت ها پیش رید هیستینگز، مدیرعامل نتفلیکس در مصاحبه ای اعلام کرده بود فیس بوک و تویئیتر را به عنوان رقبای اصلی خود می داند و تنها چند سال از آن مصاحبه گذشت تا شبکه های اجتماعی نیز وارد عرصه تولید محتوا شدند.
چند ماهی از راه اندازی بخش «Watch» در فیس بوک می گذرد و هر چند وقت یکبار خبرهایی درباره تولید جدید بزرگترین شبکه اجتماعی جهان رسانه ای می شود. محتوای که به شکل اختصاصی در بخش «Watch» به نمایش در می آید.
روز گذشته هم خبر سفارش ساخت سریال کمدی فیس بوک به استودیو «Lions Gate» در رسانه ها منعکس شد. تهیه کنندگی این سریال ۱۰ قسمتی بر عهده کیم کارداشیان، یکی از تاثیرگذارترین سلبریتی های آمریکا است و داستانش درباره فرزندان یک خانواده است که شباهت بسیاری به خانواده کارداشیان ها دارند.
به گفته کیم کارداشیان تبدیل شدن چند کودک به سلبریتی داستان های کمدی زیادی به همراه دارد که می تواند برای نوجوان ها بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. او ایده ساخت این سریال را ایده ای نو می داند و از همکاری با «Lions Gate» ابراز خشنودی کرده است.
این همکاری با توجه به محبوبیت خانواده کارداشیان در بین عامه مردم می تواند بستر بسیار خوبی برای ساخت یک اثر پربیننده در فیس بوک فراهم کند که این موضوع بدون شک سبب قدرت گرفتن هر چه بیشتر بخش استریم غول شبکه های اجتماعی جهان خواهد شد.
این سریال در تمامی نسخه های فیس بوک شامل اپلیکیشن موبایل و دست تاب در دسترس خواهد بود.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط