قدیمی ترین بیمارستان آمریکا سوژه سریال جدید شبکه «NBC»

IPTVGUIDE

شبکه «NBC» اولین شبکه ای است که به زودی برنامه فصل پاییز خود را رو اعلام می کند و در صدر اخبار مربوط به سریال های تازه این شبکه برای آن پخش در آن مقطع عنوان «آمستردام جدید/New Amsterdam» که یک درام پزشکی است بیش از همه جلب توجه می کند.
این سریال با الهام از ماجراهای بیمارستان «Bellevue» که قدیمی ترین بیمارستان عمومی در آمریکا است نوشته شده و داستان دکتر مکس گودوین را روایت می کند که به عنوان رئیس تازه بیمارستان قصد بر هم زدن تشریفات اداری و فراهم آوردن خدمات مراقبتی منحصر به فردی را دارد.
در این سریال رایان ایگولد، ستاره سریال پرطرفدار «بلک لیست» ایفای نقش دکتر گودوین را برعهده دارد.
البته این شبکه در حال حاضر یک درام پزشکی دیگر با عنوان «Chicago Med» را هم پخش می کند که تا کنون سه فصل آن جلوی دوربین رفته و باید دید آیا با شروع پخش «آمستردام جدید» بینندگان آن سریال به تماشای این یکی شیفت می کنند یا هر کدام مخاطبین خاص خودش را خواهد داشت.
با این حال این اولین بار نیست که شبکه ای در آمریکا چند درام پزشکی را بطور همزمان در برنامه پخش خود دارد. همین الان شبکه «ABC» دو درام پزشکی قدیمی «آناتومی گری» و جدید «دکتر خوب» را در برنامه نمایش خود جا داده است.
برای علاقه مندان به حواشی جذاب این سریال هم بگوییم که ده سال پیش هم سریالی با نام «آمستردام جدید» برای مدت کوتاهی از شبکه فاکس پخش شده که در آن نیکلای کاستر والدو (جیمی لنیستر در بازی تاج و تخت) در نقش یک کارآگاه ۴۰۰ ساله در دپارتمان قتل پلیس نیویورک حضور داشت
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط