لبرون جیمز برای شوتایم سریال مستند می سازد

IPTVGUIDE

به نظر می رسد لبرون جیمز حسابی در حال فعالیت جدی در صنعت سرگرمی است. شبکه شوتایم به تازگی سفارش ساخت یک مجموعه مستند سه قسمتی درباره نقش در حال تحول ورزشکاران در وضعیت کنونی سیاست را داده که نام لبرون جیمز در بین گروه تهیه کنندگانش به چشم می خورد.

این سریال به نام «Shut Up and Dribble/خفه شو و دریبل ات رو بزن» عنوان خود را از عبارتی می گیرد که لارا اینگراهام عضو حزب محافظه کار در ماه فوریه پس از رد دعوت بازیکنان تیم بسکتبال گلدن استیت ووریرز برای حضور در کاخ سفید به آن ها گفته بود.

این موضوع بحث برانگیز در شروع این مجموعه مستند بررسی می شود و در ادامه به تاریخ مدرن NBA و بازیکنانش می پردازد.

لیگ NBA خیلی زود برای بازیکنان شاغل در آن فرصت فعالیت های تجاری در خارج از زمین بازی را فراهم آورد و بسیاری از آن ها را در دنیای تجارت و مد به شهرت رساند تا درنهایت این بازیکنان با فراتر گذاشتن پایشان از بازی بسکتبال تبدیل به شمایل های فرهنگی شوند.

دیوید نوینز، مدیر شبکه شوتایم درباره این مستند گفته: «اگر ورزشکار بودن را ذاتا یک تجربه سیاسی به شمار آوریم، این سریال قصد دارد این داستان پیچیده و دراماتیک را از گذشته تا کنون و از درون و بیرون مورد بررسی قرار دهد.»

«خفه شو و دریبل ات رو بزن» محصولی از کمپانی جیمز به نام اسپرینگ هیل اینترتینمنت و در همکاری با بخش فیلم های مستند ورزشی شبکه شوتایم است که لبرون جیمز آن را به همراه موریک کارتر و گاتام چاپرا می سازد.

اکتاویا اسپنسر و لبرون جیمز بازیگران مینی سریال جدید نتفلیکس!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط