ماجراهای کارآگاه تین ایجر و معروف دنیای ادبیات به تلویزیون می آید!

IPTVGUIDE

شبکه The CW قصد ساخت سریال  «نانسی درو/Nancy Drew»، کارآگاه نوجوان و معروف دنیای ادبیات را دارد. کتاب های نانسی درو که اولین بار در دهه ۱۹۳۰ به چاپ رسیدند، داستان این کاراکتر را که یک کاراگاه نوجوان آماتور است در موقعیت های رازآلود دنبال می کنند.

جالب است بدانید این مجموعه داستان ها توسط نویسندگان مختلف نوشته شده که همه با اسم مستعار کرولین کین کار می کردند و ماجراهایی که با محوریت این کارآگاه زن خلق کردند نزدیک به یک قرن الهام بخش زنان بسیاری بوده است.

از قرار معلوم کار اقتباس از این کتاب ها مسئولیت نسبتا دشواری است، چرا که شبکه های CBS و NBC پیش از این پروژه نانسی درو را شروع کرده بودند که البته هر دو از مرحله ایده پردازی جلوتر نرفتند. با این حال همزمان با اینکه شبکه The CW مشغول کار روی پروژه تازه اش است، فیلم سینمایی نانسی درو هم با حضور سوفیا لیلیس، بازیگر فیلم «IT» در حال ساخته شدن است.

کمپانی برادران وارنر پیش از این در دهه ۱۹۳۰ فیلمی را در اقتباس از این کتاب ها ساخته بود که  گلندا فرل نقش اصلی اش را بازی می کرد و البته تا حدودی با دختر رمان ها متفاوت بود. در سال ۲۰۰۷ جری وینتراب هم یک فیلم نانسی درو دیگر را با بازی اما رابرتز به سینماها آورد.

جاش شوارتز و استفانی سوج کار ساخت این سریال را برعهده خواهند داشت. این دو پیش از این در کار ساخت سریال های «The O.C.» و «Gossip Girl» مشارکت داشتند و به نظر بهترین تیم برای هدایت یک درام نوجوان/جوان پسند هستند.

 

 در همین زمینه بخوانید: اقتباس BBC از زندگینامه کمدی یک پزشک سرشناس

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط