ماه آوریل فیلم جدید آل پاچینو از «HBO» پخش خواهد شد

IPTVGUIDE

روز گذشته شبکه «HBO» خبر تاریخ پخش فیلم تلویزیونی جدیدش با بازی آل پاچینو را اعلام کرد. «Paterno» عنوان فیلم جدید «HBO Film» است که قرار است هفتم آوریل از این شبکه پخش شود.

این فیلم که کارگردانی آن بر عهده بری لوینسون بوده برگرفته از یکی از جنجالی ترین پرونده های تجاوز به کودکان در ورزش راگبی است و آل پاچینو در این فیلم در نقش جو پترنو، مربی و بازیکن سابق راگبی به ایفای نقش بپردازد. پاترنو چندین دهه به عنوان بازیکن و سرمربی در باشگاه «Penn State Nittany Lions» حضور داشت و در نهایت در سال های پایانی حرفه خود به دلیل پنهان کاری در افشای سال ها تجاوز جری سادوسکی، یکی از مربیان این باشگاه محکوم شد.

جری سادوسکی یکی از با سابقه ترین مربیان راگبی است که سال ها با پاترنو همکاری داشته است. بسیاری سادوسکی را منفورترین شخصیت ورزشی آمریکا می دانند. بیش از ۵۰ پرونده تجاوز طی ۳ دهه علیه او مطرح شد و در نهایت او در اوت ۲۰۱۲ به سی سال زندان محکوم شد.

سادوسکی اکنون ۷۴ سال سن دارد و آل پاچینو پس از پذیرش نقش پاترنو ملاقات هایی با او داشته است. بری لوینسون در کارنامه کاری اش فیلم های مهمی چون «سگ را بجنبان» و «مرد بارانی» دیده می شود سابقه درخشانی در ساخت فیلم های تلویزیونی دارد و پیش از این در مقام تهیه کننده با آل پاچینو در فیلم تلویزیونی «فیل اسپکتر» همکاری کرده، فیلمی که نامزدی گلدن گلوب را برای پاچینو به همراه داشت.

در ادامه می توانید تریلر «Paterno» را تماشا کنید.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط