محبوب ترین دیالوگ والتر وایت از نظر برایان کرانستون چیست؟

IPTVGUIDE

والتر وایت، مرد اصلی سریال «برکینگ بد» نقل قول های درجه یک و محبوب زیادی دارد که هر طرفدار این سریال چند تایی از آن ها را از بر است. عباراتی همچون «من کسی هستم که در می زند» تا «اسمم را بگو» و «هر کاری کردم برای خودم بود» همگی از ماندگارترین جملات والتر وایت هستند اما شاید برای بسیاری از طرفداران سریال جالب باشد که هیچ کدام از این دیالوگ های محبوب جمله محبوب برایان کرنستون، ستاره ایفاگر این نقش نیستند.

کرانستون که به تازگی به مناسب ۱۰ سالگی اپیزود پایلوت این سریال با اینترتیمنت ویکلی مصاحبه کرده، از انتخاب غافلگیرکننده اش در محبوب ترین جمله کاراکترش در سریال پرده برداشته است: «آهسته قدم بردار (Tread Lightly).»

این دو کلمه در اپیزود نهم فصل پنجم با عنوان «Blood Money» از زبان وایت شنیده می شود که به گفته کرانستون از آن زمان در وجود او باقی مانده است.

هنک مامور سازمان مبارزه با مواد مخدر (دین نوریس) بالاخره سر از کار باجناق اش درآورده و متوجه شده که او همان شاه مواد مخدری است که دو سال در حال تعقیب اش بوده. هنک به وایت می گوید که دیگر نمی داند این وایت چه کسی است، و در جواب از وایت می شود که «اگر چنین چیزی درست باشد، اگر نمی دانی من که هستم، پس شاید بهترین کار برای تو این باشد که آهسته قدم برداری.»

کرنستون همچنین گفته معمولا وقتی از او درخواست امضای یادگاری می شود هم این جمله را برای طرفداران برکینگ بد می نویسد. از نظر او این عبارت، خونسردانه و بی رحمانه ترین چیزی است که وایت در تمام سریال می گوید و چکیده ای دقیق تر از روش و منش کلی اوست. به نظرش تنها زمان هایی که وایت این عقیده اش را زیر پا می گذارد همان دفعاتی است که به دردسر می افتد.

والتر وایت و جسی در Better Call Saul؟

روایت تکان دهنده ترین سکانس بریکینگ بد از نظر بازیگران این سریال

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط