محصول مشترک نتفلیکس و خالقان «Pokemon Go» به زودی پخش می شود!

IPTVGUIDE

نتفلیکس قصد دارد سریال انیمه جدید خود که بر اساس بازی واقعیت افزوده مخصوص تلفن های همراه به نام «Ingress» ساخته شده را ماه اکتبر پخش کند. این سریال که خالقین بازی «Pokemon Go» را همراه خود دارد پس از پخش در شبکه Fuji TV ژاپن از طریق نتفلیکس در دسترس تماشاگران جهانی قرار خواهد گرفت.
ساخت این سریال با عنوان کامل «Ingress: The Animation» ابتدا در ماه مارس توسط کمپانی فوجی مطرح شد که آن را اولین انیمه خود در سری برنامه های تازه «Ultra+» معرفی کرده بود.
نکته قابل توجه در گروه سازندگان این انیمه، حضور نام هایی همچون یوهئی ساکوراگی و تاکشی هوندا است که اولی پیش از این یکی از فیلم های انیمه مشهور «Neon Genesis Evangelion» با عنوان «Neon Genesis: Impact» را کارگردانی کرده و دومی کارگردانی هنری این سریال انیمه ای را برعهده داشته است که در انیمه تازه نتفلیکس هم کار طراحی کاراکترها را انجام داده است.
گروه صداپیشگان سریال هم یوشیکی ناکاجیما در نقش ماکوتو، رینا اوئدا در نقش سارا، شیگئو کیاما در نقش کاراکتری به نام جک و مگومی اوگاتا در نقش آدا، انسانی اندرویدی با هوش مصنوعی هستند.
تاریخ پخش این سریال در نتفلیکس همزمان با عرضه نسخه بروز شده بازی آن خواهد بود. استودیو جیبلی و توموهیکو ایشی (Ghost in the Shell 2.0) از کمپانی Production I.G. نیز تهیه کنندگی این انیمه را برعهده دارند.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط