مروری بر همه خبرهای هیجان انگیز کامیک کان ۲۰۱۷

IPTVGUIDE

کنفرانس سالیانه «کامیک کان» به عنوان بهشت علاقه مندان به ژانر علمی-تخیلی و ابرقهرمانی امسال هم به مانند سال های پیش پر از اخبار داغ بود با این تفاوت که سهم سریال های تلویزیونی از اخبار افزایش چشمگیری داشت. با پایان کامیک کان ۲۰۱۷ «iptvguide» گزارش مفصلی تهیه کرده از مهم ترین اخبار سریال های تلویزیونی در این کنفرانس.

«کامیک کان» کنفرانسی  است که در هر تابستان به مدت چهار روز در شهر سن دیگو آمریکا برگزار می‌شود. این کنفرانس ابتدا برای نمایش کامیک بوکها کارش را آغاز کرد اما بعدها گستره بزرگی از سریال‌ها، فیلم‌ها، بازی‌های رایانه‌ای و دیگر محصولات فرهنگی مردمی را در بر گرفت. این کنفرانس بزرگترین کنفرانس کامیک در آمریکا و چهارمین کنفرانس بزرگ کامیک در دنیا بعد از «کامیکت» ژاپن، «اینترنشنال کامیک فستیوال» فرانسه، «لوکا کامیک اند گیمز »ایتالیا است.

کامیک کان ۲۰۱۷ در چهار روز از ۲۰ تا ۲۳ جولای در مقر ثابتش یعنی شهر سن دیگه گو برگزار شد. یکی از بزرگ ترین تفاوت های کامیک کان امسال تمرکز زیاد آن روی معرفی سریال های تلویزیونی بود و اخبار زیادی درباره تولید و تمدید سریال ها و همچنین رونمایی از اولین تیزرها و تاریخ پخش آن ها منتشر شد.

در این گزارش مهم ترین اخبار این چهار روز در زمینه سریال های تلویزیونی را مرور می کنیم:

 

 روز اول، ۲۰ جولای:

-خالق و بازیگران سریال «Shadowhunters» روی استیج آمدند و توضیحاتی درباره فصل سوم این سریال که در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد دادند. همچنین تیزری از قسمت اول فصل سوم این سریال پخش شد.

- عوامل و تهیه کننده سریال «Teen Wolf» بر روی صحنه حاضر شدند و توضیحاتی درباره فصل آخر این سریال ارائه کردند. ویدیویی اختصاصی برای ۶۰۰۰ نفر از اعضا درباره ۱۰ قسمت پایانی فصل ششم این سریال پخش شد.

- کمپانی «Legendary Television» و «Universal Cable Production» خبر از تولید فصل سوم سریال «Colony» دادند و اخباری اجمالی درباره فصل سوم این سریال برای طرفداران آن ارائه دادند.

- ران دی.مور خالق سریال موفق و ماندگار «Battlestar Galactica»، خبر از بازگشت این سریال برای فصلی جدید داد.

-خالق و بازیگران سریال «Van Hesling» که محصول شبکه «Syfy» است به طرفداران این سریال نوید فصل دوم هیجان انگیز تر و جذاب تر را دادند.

- «Strain» سریال تریلر شبکه «FX» که در دنیای خون آشام ها می گذرد برای فصل چهارم و نهایی آن باز می گردد. این سریال بر اساس کتاب پر فروش گولیرمو دل تورو و چاک هوگان ساخته شده است. فصل چهارم این سریال فضایی بسیار تاریک تر خواهد داشت و داستان آن در زمان پس از انفجار بزرگی هسته ای می گذرد.

- تهیه کننده سریال «Z Nation» توضیحاتی درباره فصل آینده ( فصل چهارم) این سریال داد. داستان این سریال درباره ویروسی است که در جهان پخش شده و انسان ها را به زامبی ها تبدیل کرده است. فصل چهارم قرار است امسال پخش شود ولی تاریخ پخش آن تاکن.ن مشخص نشده است.

- شبکه «FOX» خبر از پخش سریالی با نام «Ghosted» در پاییز امسال داد. در این سریال کمدی اکشن آدام اسکات و کریگ رابینسون بازی خواهند کرد. داستان این سریال درباره دو کاراگاهی است که برای تحقیق درباره پدیده ای عجیب در لوس آنجلس استخدام می شوند.

- کریس کلرمونت و بیل سینکویتز نویسندگان داستان مصور «Legion» به همراه خالق سریال تلویزیونی آن، نوا هاولی به صحنه آمدند و درباره آینده و فصل دوم این سریال توضیحاتی دادند. فصل اول این سریال بر اساس داستان مصوری از مارول ساخته شده و از شبکه «FX» پخش شده است.

- بازیگران سریال «جن گیر/The Exorsist»، پدر توماس (آلفونسو هررا)، پدر مارکوس (بن دنیلز) . پدر بنت (کرت اگویان) به همراه تهیه کننده در کنفرانس خبری اختصاصی خود شرکت کردند و توضیحاتی درباره فصل دوم این سریال ارائه دادند. پخش فصل دوم سریال «جن گیر» اواخر سپتامبر از شبکه فاکس شروع می شود.

 

- ویدیویی اختصاصی از قسمت افتتاحیه سریال «Inhumans» به نمایش در آمد. این سریال محصول کمپانی مارول است و قرار است برای اولین بار در تاریخ تلویزیون دو قسمت ابتدایی آن روز اول سپتامبر روی پرده نمایش «IMAX» در سینماها به اکران در آید. در ادامه تهیه کننده سریال «Inhumans» خبر از پخش فصل اول این سریال از شبکه «ABC» از تاریخ ۲۹ سپتامبر داد. در این سریال آنسون مانت، ایوان رئون( بازیگر نقش رمزی بولتون در بازی تاج و تخت) و سونیا بالمورس بازی می کنند و داستان آن در باره خانواده ای سلطنتی از سوپر انسان هاست.

- سازندگان سریال«۱۲ میمون/۱۲ Monkeys» جزییاتی درباره فصل چهارم و پایانی این سریال ارائه دادند. این سریال تولید شبکه «Syfy» است و پخش فصل آخر آن در سال ۲۰۱۸ خواهد بود. خبری درباره تاریخ انتشار فصل چهارم اعلام نشد.

- شبکه «Syfy» جزییاتی از فصل سوم و پایانی سریال «Dark Matter» اعلام کرد. این سریال بر اساس داستان مصوری با همین نام ساخته شده است و نیمه دوم فصل پایانی (سوم) آن آغاز شده است.

 

روز دوم ۲۱ جولای:

- ویدیویی اختصاصی از فصل چهارم سریال پرطرفدار و موفق  «Izombie» به نمایش در آمد. بازیگران و عوامل این سریال در کنفرانس اختصاصی خود شرکت کردند و جزییاتی از فصل چهارم را اعلام کردند. پس از پایان نفس گیر فصل سوم، دیگر کل شهر راز پنهان «Izombie» ها را می دانند. شهر سیاتل تحت کنترل زامبی هاست و ریوی به دنبال درمانی برای زامبی هاست. این سریال محصول شبکه «CW» است و تاریخ پخش فصل چهارم تاکنون اعلام نشده.

- بازیگران، کارگردان و تهیه کنندگان «ترس از مردگان متحرک/ Fear the Walking dead» در پنل شبکه «AMC» حاضر شدند و خبر از پخش نیمه دوم فصل سوم این سریال در تاریخ ۱۰ سپتامبر دادند.

 

- عوامل سریال «مردگان متحرک/ The Walking Dead»، دیگر سریال موفق شبکه «AMC» از تریلر فصل هشتم این سریال رونمایی کردند. این رونمایی در حالی بود که فضای حاکم بر این سریال هنوز تحت تاثیر مرگ بدلکار این سریال بود که هفته پیش در یکی از صحنه های فیلم برداری فصل هشتم این سریال جان باخت.

- پس از پایان شوکه کننده فصل چهارم سریال تحسین شده «The 100»، این سریال یک بار دیگر به کامیک کان سن دیگو بازگشت. عوامل این سریال نکاتی را درباره فصل پنجم این سریال مطرح کردند. خلاصه اش این بود که: شش سال از زمانی که پریمفایا پا بر زمین گذاشت و اکثر نژاد بشر را کشت و زمین را ویران کرد گذشته است. در حالی که کلارک منتظر است تا خبری از گروهی که در آرک حضور دارند بشنود، سفینه ای از آسمان می رسد. آن ها چه کسانی هستند؟ دوست یا دشمن؟ فصل پنجم این سریال در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد وتاکنون تاریخ دقیقی آن منتشر نشده است.

 

- در پنل شبکه «HBO» بازیگرانی سرشناس سریال «بازی تاج و تخت/Game of Thrones» حضور یافتند و ویدیویی از آن چه در فصل هفتم اتفاق خواهد افتاد منتشر شد.

در پنل شبکه «Showtime» بازیگران و عوامل سریال «Twin Peaks» حضور یافتند و با طرفداران خود گفت و گو کردند. البته خبر جدیدی از فصل جدید این سریال شنیده نشد و ازز همه عجیب تر عدم حضور دیوید لینچ، خالق این سریال در بین عوامل بود.

- در پنل «FOX» تریلری از سریال ابر قهرمانی این شبکه به نام«The Gifted»پخش شد. این سریال نوید داستانی به مانند داستان مردان ایکس را به مخاطبین خود داد.

- در پنل «AMC» تریلر فصل دوم سریال ابر قهرمانی پریچر/The Preacher پخش شد.

- در پنل «Amazon Prime» از سریال جدید این شبکه به نام «The Tick» رونمایی شد. این سریال در ماه آگوست سال جاری از پخش خواهد شد. «The Tick» سریالی ابرقهرمانی در ژانر کمدی اکشن است.

در پنل شبکه «Starz» بازیگران سریال «Outlander» حضور پیدا کردند و از قسمت اول فصل سوم این سریال رو نمایی شد. پخش رسمی فصل سوم این سریال از روز ۱۰ سپتامبر شروع می شود.

-در پنل «Neflix» از دومین تریلر سریال ابر قهرمانی جدید این شبکه، «مدافعین/The Defenders» رونمایی شد. این سریال پس از سریال های ابر قهرمانی موفق «Daredevil»، «Jessica Jones» و «Ironfist» چهارمین سریال ابر قهرمانی «Neflix» است. تبلیغات زیادی حول این سریال انجام شده و انتظار می رود جز سریال های موفق سال باشد. سریال مدافعین در روز ۱۸ آگوست از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

- در پنل «History» از تریلر فصل پنجم سریال «واکینگ ها/Vikings» رو نمایی شد.

روز سوم۲۲ جولای:

-در پنل شبکه «ABC» خالقان و تهیه کنندگان سریال «روزی روزگاری/Once upon a Time» حضور یافتند و جزییاتی از فصل هفتم این سریال را اعلام کردند. همچنین تریلر فصل هفتم رونمایی و تاریخ پخش آن اعلام شد. فصل هفتم سریال روزی روزگاری ششم اکتبر امسال از شبکه «ABC» پخش خواهد شد.

- در پنل «CW» علاوه بر پخش تریلر فصل دوم سریال «Riverdale» تیزری از دیگر سریال این شبکه، «The Originals»، پخش شد. این تیزر مربوط به فصل پنجم و پایانی این سریال است. تهیه کنندگان و خالق این سریال توضیحاتی درباره فصل آینده این سریال داده اند. فصل پنجم این سریال سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

- در پنل شبکه «FOX» تیزری از فصل سوم سریال «لوسیفر/Lucifer» پخش و خبر پیوستن تام ولینگ به بازیگران فصل سوم این سریال اعلام شد. فصل سوم سریال لوسیفر از تاریخ ۲ اکتبر آغاز می شود. ضمن اینکه در شبکه «FOX» از تریلر فصل چهارم سریال «گاتهام/ Gotham» به نمایش در آمد که در آن خبر از بازگشت شخصیت مترسک به دنیای تیره و تاریک این سریال داده شد. پخش این سریال نیز ۲۸ سپتامبر آغذز خواهد شد.

 

- در پنل «Neflix»تریلر رسمی فصل دوم سریال «چیز های عجیب/Stranger things» پخش شد. طرفداران زیادی برای استقبال از بازیگران این سریال و دیدن تریلر فصل دوم جمع شده بودند. فصل دوم این سریال موفق روز ۲۷ اکتبر پخش خواهد شد.

 

- در پنل شبکه  «HBO» بازیگران و عوامل سریال موفق «غرب وحشی/Westworld» از جمله اد هریس و جاناتان نولان حضور یافتند و توضیحاتی در باره فصل دوم ارائه کردند. همچنین تریلر فصل دوم این سریال پخش شد و در آن مشخص شد ربات ها شورش خود را آغاز کرده اند. فصل دوم «غرب وحشی» در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

- در پنل «CW» از تریلر سریال پر طرفدار «The Flash» رونمایی شد. فصل چهارم این سریال تاریخ ۱۰ اکتبر پخش خواهد شد. سازندگان این سریال اعلام کردند فصل چهارم بامزه تر و عامه پسند تر از سه فصل قبل خواهد بود. شبکه «CW» تریلر یکی دیگر از سریال های پرمخاطبش «کمان/Arrow» پخش شد. این تریلر مربوط به فصل ششم این سریال است. فصل ششم از روز ۱۲ اکتبر امسال روی آنتن می رود. این فصل به سرنوشت اعضای گروه کمان خواهد پرداخت.

روز چهارم ۲۲ جولای:

-در پنل «CW» اعلام شد پخش فصل ۱۳ سریال «Supernatural» در تاریخ ۱۲ اکتبر شروع می شود

- در پنل «BBC America» تریلر قسمت ویژه سریال «دکتر هو/Doctor Who» برای کریسمس پخش شد. این آخرین قسمتی خواهد بود که پیتر کاپالدی در نقش دکتر هو ظاهر خواهد شد. در فصل آینده «دکتر هو» بازیگر زن جودی ویتاکر برای اولین بار در نقش دکتر هو زن ایفای نقش خوهد کرد.

 

 

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط