مرگ آنتونی بوردین کتاب هایش را پرفروش کرد!

IPTVGUIDE

فروش کتاب های آنتونی بوردین، میزبان و آشپز محبوب برنامه های آشپزی پس از مرگ او به یک باره به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

در حال حاضر شش کتاب اول از ۱۰ کتاب پرفروش سایت آمازون متعلق به بوردین هستند که در صدر آن ها کتاب خاطرات او با عنوان «آشپزخانه محرمانه» است که سال ۲۰۰۰ منتشر شد، همان کتابی که بوردین را از یک آشپز تقریبا گمنام به یک سلبریتی تمام عیار تبدیل کرد.

از دیگر کتاب های بوردین که در فهرست ۱۰ کتاب پرفروش آمازون قرار گرفته اند می توان به عناوینی همچون «Medium Raw» (رتبه چهارم)، «Appetites: A Cookbook» (رتبه پنجم)، یک نسخه متفاوت از «آشپزخانه محرمانه/Kitchen Confidential» (رتبه هفتم)، «A Cook’s Tour» (رتبه هشتم) و «Anthony Bourdain’s Les Halles Cookbook» (رتبه دهم) اشاره کرد. یک کتاب دیگر از بوردین با عنوان «Nasty Bits» هم در رتبه ۲۹ پرفروش های آمازون قرار دارد.

البته این اتفاق برای بسیاری غیرمنتظره نیست. افزایش فروش کتاب های نویسندگان پس از مرگ شان رخدادی معمول است که در دنیای موسیقی و برای آلبوم های موزیسین ها هم اتفاق می افتد.

بدن بی جان بوردین ۶۱ ساله روز جمعه در اتاق او در هتلی در فرانسه پیدا شد. منابع خبری علت مرگ او را خودکشی اعلام کردند. بوردین علاوه بر نویسندگی کتاب های پرفروش، میزبان چندین برنامه تلویزیونی مرتبط با غذا و آشپزی بود که از جمله آن ها برنامه ساخت شبکه CNN با عنوان «Anthony Bourdain’s Parts Unknown» بود. برنامه ای که فیلمبرداری آن در زمان مرگ او در فرانسه هنوز به اتمام نرسیده بود.

غیرمنتظره: آنتونی بوردین در گذشت!

یک خندان رنج کشیده: ویدیویی از ناگفته های زندگی آنتونی بوردین!

IPTVGuide

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط