مسابقه تلویزیونی «Eco-Challenge» از نو زنده می شود

IPTVGUIDE

بر گریلز ماجراجو و مارک برنت تهیه کننده بار دیگر به یکدیگر پیوسته اند تا مجموعه مسابقات تلویزیونی «Eco-Challenge» را دوباره بسازند، مجموعه ای که حرفه درخشان برنت در برنامه های غیرفیلمنامه ای تلویزیون را کلید زد.
در این مسابقه، ۵۰ تیم به یک ماجراجویی به مسافت تقریبی ۴۸۲ کیلومتر (۳۰۰ مایل) فرستاده می شوند. این مسابقه دربردارنده رشته هایی چون کوهنوردی، اسب سواری، موج سواری، دوچرخه سواری در کوهستان، شترسواری و بسیاری فعالیت های دیگر است. هر تیم چهار عضو دارد که متشکل از دو زن و دو مرد است. این مسابقه همچنین اهداف مشخصی را در ارتباط با حفاظت از محیط زیست دنبال می کند، به این شکل که شرکت کنندگان موظف اند تمامی زباله هایی که در مسیر ماجراجویی شان می بینند را جمع آوری کنند.
گریلز پس از نزدیک به دو دهه بار دیگر میزبانی این سریال را به تنهایی و تهیه کنندگی آن را به همراه برنت به عهده خواهد داشت. برنت که ریاست کمپانیand Digital MGM Television را برعهده دارد در سال ۱۹۹۲ و در اوایل حرفه تلویزیونی اش این سریال را ساخت که طی هشت سال از شبکه «دیسکاوری» و «USA Network» پخش شد و مخاطبین فراوانی داشت.
کمپانی MGM TV حالا به دنبال خریدارانی برای نسخه از نو زنده شده این مسابقه می گردد و امیدوار است بتواند تا پایان سال آینده کار تولید آن را آغاز کند. گریلز در حال حاضر با شبکه NBC در حال ساخت «Running Wild with Bear Grylls» است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط