مشترکین آنلاین «HBO» امسال وفادارتر شدند!

IPTVGUIDE

آرشیوی: ۳ مهر ماه ۱۳۹۶
در حالی که معمولا پس از آخرین قسمت مجموعه «بازی تخت و تاج»، تعداد مشترکین آنلاین شبکه «HBO» به صورت چشم گیری کاهش پیدا می کند. اما امسال پس از محو شدن آتش اژدها در آخرین قسمت هفتمین فصل این مجموعه، مشترکین کمتری پلتفورم آنلاین «HBO» را ترک کردند.

در مقابل کاهش ۲۲% از مشترکین آنلاین در سال ۲۰۱۵ و ۴۰% از آن ها در سال ۲۰۱۶ اینبار و پس از پایان فصل هفتم «بازی تاج و تخت» تنها ۷% پلتفرم «HBO» را ترک کردند که این خبر بسیار خوبی برای مدیران این شبکه به حساب می آید.

در مورد این اتفاق دلایل متفاوتی هم عنوان شده، از جمله اینکه طرفداران «بازی تاج و تخت» دیگر تنها برای دیدن قسمتهای قدیمی این مجموعه از نرم افزار «HBO» استفاده نمی کنند بلکه برای دیدن پشت صحنه ها و برنامه های مرتبط با آن هم ترجیح داده اند همین برنامه را انتخاب کنند

البته رندی نلسون، مدیر داده های موبایلی در «سنسور تاور»، گفته مجموعه «Westworld» هم سهم عمده ای در زمینه ادامه حضور مشترکین آنلاین «HBO» داشته است.

هر چند این گمانه زنی ها تنها در مورد داده های به دست آمده از نرم افزار موبایلی صدق میکند و هنوز موارد موثر در رابطه با مشترکین تلویزیونی بررسی نشده اند.

نلسون میگوید برای اطمینان از این وفاداری مجموعه های جدیدی مانند «The Deuce» با بازی جیمز فرانکو و مگی جینلهال میتوانند سنگ محکی برای واقعیت های موجود درباره نرم افزار آنلاین «HBO» باشند.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط