موج لغو و تمدید ساخت سریال به CBS هم رسید!

IPTVGUIDE

طی چند روز گذشته تقریبا بزرگترین شبکه های تلویزیونی لیستی از سریال های سرشناس و گمنام خود را منتشر و تکلیف آن ها را مشخص کرده اند. شبکه CBS  هم به تبعیت از این اتفاق یک سری از سریال ها را کنسل و برخی را برای فصل های بعدی تمدید کرده است.

اول بریم سراغ کنسل شده ها، اولین سریال کنسل شده سیتکام کمدی «کوین می تواند صبر کند/Kevin Can Wait» با بازی کوین جیمز است که پس از دو فصل به پایان راه رسید. علاوه بر اختلاف میان سازندگان این سریال، سقوط امتیازات و تعداد بینندگان در فصل دوم مزید بر علت شد که CBS از ادامه ساخت این سریال صرف نظر کند.

سریال «عقرب/Scorpion» هم از دیگر عناوینی بود که پس از چهار فصل به کار خود پایان داد. این سریال که داستان نابغه ای به نام والتر اوبرین و تیم او را در مبارزه با تهدیدات تکنولوژیک دوران مدرن دنبال می کرد در فهرست سریال های تمدید شده شبکه «CBS» که چندی پیش اعلام شد حضور نداشت. سیتکام « ۹JKL» هم از دیگر سریال هایی بود که از مدتی پیش تقریبا پایان کارش پیش بینی شده بود.

درباره سریال های کنسلی شبکه ABC اینجا بخوانید

این سریال کمدی درباره بازیگری بود که پس از طلاق به خانه والدین اش بر می گردد و با توجه به امتیازات منتقدین و تعداد مخاطبینش خیلی تعجب نداشت که تنها یک سال در این شبکه دوام آورد. اما از طرف دیگر سریال های پرطرفدار دیگری هم توانستند مجوز ادامه ساخت خود را از مدیران شبکه CBS دریافت کنند. مشهورترین این عناوین، سریال «Elementary» است که به زودی ساخت فصل هفتم خود را آغاز خواهد کرد. این سریال از زمان آغاز اولین فصل اش در سال ۲۰۱۲ هر سال جای پای خود را در CBS محکم تز کرده است.

این سریال با حضور جانی لی میلر و لوسی لیو که به ترتیب نقش های شرلوک هولمز و دکتر واتسون (که در اینجا یک زن است) را بازی می کنند حول پرونده های جنایی شرلوک دوران مدرن می گردد.

درباره لغو تولید سریال پسران بد اینجا بخوانید

فصل ششم این سریال هم اکنون در حال پخش است. عناوین دیگر سریال های مهم تمدید شده هم این ها هستند: «Instinct»، «Criminal Minds» و «Life in Pieces» در مورد تمدید ساخت این سریال ها پیشاپیش شک و تردیدی وجود نداشت.

اگرچه تصمیم ادامه ساخت «Instinct» که تا کنون مخاطب نسبتا متوسطی داشته پس از رای گیری در استودیوی تلویزیونی CBS قطعی شد. «Criminal Minds» وارد فصل چهاردهم و «Life in Pieces» نیز وارد فصل چهارم خود می شوند.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط