نتفلیکس اولین تریلر «The Innocents» را منتشر کرد

IPTVGUIDE

نتفلیکس اوایل امسال موفقیت چشمگیری با ساخت سریال بریتانیایی هشت اپیزوده «The End of the F***ing World» تجربه کرد و حالا به نظر می رسد قصد تکرار این موفقیت را با سریال «The Innocents» داشته باشد.
همانطور که در تریلر این سریال دیده می شود، سورشا گراوندزل نقش دختری را بازی می کند که توانایی جا به جایی به درون آدم های دیگری را دارد که به خود چشم آبی اش شباهتی ندارند.
مادر این دختر هم در داستان از توانایی مشابهی برخوردار است که البته سه سال پیش از ترس آسیب رساندن به دخترش او را ترک کرده است.
بد نیست بدانید که گای پیرس، بازیگر نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب برای سریال «میلدرد پیرس» در اینجا نقش پرفسوری را بازی می کند که قسم خورده این مادر و دختر را به هم برساند و درمان شان کند.
هانیا الکینگتون و سایمن دوریک –آرتیست های استوری بورد در فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» و سریال «تاج»- خالق، نویسنده و از تهیه کنندگان این سریال هستند. فرن بلکبورن که پیش از این اپیزودهایی از سریال های «دردویل» و «دکتر هو» را کارگردانی کرده نیز در این سریال از تهیه کنندگان اجرایی است. همچنین ساخت موسیقی متن این سریال را کارلی پارادیس، خالق قطعات پیانوی فیلم «ماه» دانکن جونز در سال ۲۰۱۰ که جایزه بفتای آن سال را از آن خود کرد برعهده دارد.
این سریال ۲۴ آگوست در سرویس استریم نتفلیکس قرار می گیرد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط