نتفلیکس این بار به سراغ سریال کنسل شده کیفر ساترلند رفت!

IPTVGUIDE

نتفلیکس باز هم یک سریال کنسل شده در شبکه های کابلی را احیاء  کرد تا تعداد آثاری که فرشته نجات آن ها بوده باز هم افزایش پیدا کند.  

این غول صنعت استریم این بار تصمیم گرفته درام سیاسی کنسل شده کیفر ساترلند با عنوان «Designated Survivor» را ادامه دهد البته با تغییرات اساسی! نیل بیر (Under the Dome) که گردانندگی دو فصل اول این سریال را در شبکه ABC برعهده داشت از ساخت مجموعه کنار می رود و کیث آیزنر (The Good Wife) جایگزین او می شود. ضمن اینکه فصل سوم برخلاف نصف فصول قبلی اش یعنی ۱۰ اپیزود خواهد داشت. 

ساترلند در فصل سوم کماکان به نقش آفرینی در نقش پرزیدنت کرکمن ادامه می دهد و در دنیای امروز سیاست، بین تاکتیک های کثیف، مذاکرات، دارایی های کمپین و «اخبار جعلی» برای نجات خود دست و پا می زند!

ساترلند در این سریال کار تهیه کنندگی هم می کند.

«Designated Survivor» حالا به عنوان محصول اوریجینال نتفلیکس شناخته می شود، این یعنی شبکه «ABC» هیچ گونه دخالتی در تهیه کنندگی آن نخواهد داشت. نتفلیکس هم اکنون در حال خرید حق پخش فصل یک و دو این سریال از مالکین آمریکایی و کانادایی آن است و قصد دارد فصل سوم آن را برای سال ۲۰۱۹ آماده پخش کند.

نتفلیکس اخیرا سریال «Lucifer» را هم پس از کنسل شدن در شبکه فاکس احیاء کرد و قصد دارد فصل چهارم آن را در ۱۰ اپیزود بسازد.

در همین زمینه بخوانید: نتفلیکس باز هم یک سریال کنسل شده فاکس را نجات داد!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط