نتفلیکس در اروپا بهتر و گران تر می شود

IPTVGUIDE

نتفلیکس در حال آزمون و خطا برای راه اندازی برنامه تازه استریمینگ خود با عنوان «اولترا» در برخی کشورهای اروپایی است که مایلند هزینه بیشتری در ازای دریافت سرویس های باکیفیت تر HD و HDR بپردازند.

سرویس های اولترا که در حال حاضر برای کاربران آلمان و ایتالیا در حال آزمایش هستند، هزینه های اشتراکشان را از ۱۳.۹۹ تا ۱۶.۹۹ یورو (۱۶.۲۹ تا ۱۹.۷۸ دلار) در ماه ارائه می دهند که بسته به ناحیه سکونت افراد و مرورگر مورد استفاده شان متغیر است.

یک نسخه از برنامه اولترا به مردم آلمان فرصت تماشای محتوای HD و HDR را با پرداخت ۱۶.۹۹ یورو در ماه می دهد که در مقایسه با پرداخت ۱۳.۹۹ یورو برای چهار درگاه استریم بدون قابلیت HDR رقم مناسبی به نظر می رسد. دیگر نسخه های این برنامه به مشترکین اولترا چهار درگاه استریم HD ارائه می دهد. این در حالی است که مشترکین «پرمیوم» تنها به دو درگاه استریم HD دسترسی دارند.

نتفلیکس تایید کرده در حال آزمایش سرویس اولترا است و تنها زیرمجموعه بخصوصی از کاربران پیشنهاد این اشتراک را دریافت خواهند کرد. این کمپانی اشاره ای به پیاده سازی این برنامه در ایالات متحده و دیگر کشورهای کاربر سرویس استریم اش نکرده است. مرگ تلویزیون های کابلی و سنتی نزدیک است!

چالشی بزرگ برای سرویس های «VOD» در راه است!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط