نتفلیکس ساخت فصل دوم «گمشده در فضا» را تایید کرد

IPTVGUIDE

خانواده رابینسون فعلا به گم شدن در ماجراجویی های میان کهکشانی ادامه خواهند داد، چرا که نتفلیکس یک ماه پس از آغاز پخش سریال علمی-تخیلی «گمشده در فضا/ ‎Lost in Space» آن را برای فصل دوم تمدید کرده است.

فصل اول این سریال با ۳.۱۶ میلیون تماشاگر در اولین شب انتشار، موفقیتی بزرگ از خود به جا گذاشت و ادامه تولیدش را به تصمیمی آسان برای نتفلیکس تبدیل کرد. به این ترتیب «گمشده در فضا» توانست عنوان سومین برنامه اورجینال و پربیننده نتفلیکس در اولین شب نمایش را پس از فصل دوم «چیزهای عجیب تر» و فیلم «Bright» به خود اختصاص بدهد.

درباره سریال «گمشده در فضا» بیشتر  بخوانید!

داستان سریال که یک بازنمایی مدرن از داستان کلاسیک دهه شصتی اروین الن است، سی سال جلوتر و در آینده ای می گذرد که کلون سازی در آن رواج پیدا کرده است. خانواده رابینسون یکی از خانواده هایی هستند که برای ساخت زندگی ای بهتر در دنیایی تازه انتخاب شده اند. اما با قرار گرفتن در مسیر اشتباه، خود را چندین سال نوری دور از مقصد اصلی شان و در میان بیگانه ها پیدا می کنند.آن ها باید برای نجات یافتن از شر این موجودات با گروه های جدیدی متحد شوند.

درباره تسخیر بازار تلویزیون به دست ژانر علمی تخیلی اینجا  بخوانید!

توبی استفنز، مولی پارکر، مکسول جنکینز، مینا ساندوال، تیلور راسل، ایگناسیو سریچیو و پارکر پوزی را در گروه بازیگران این سریال حضور دارند. اگر چه نتفلیکس هنوز تاریخ دقیق شروع فصل دوم را مشخص نکرده اما انتظار می رود این تاریخ پاییز ۲۰۱۹ باشد!

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط