نتفلیکس وارد عراق و اردن می شود

IPTVGUIDE

آرشیوی: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
تنها یک روز پس از رونمایی از اولین سریال لهستانی نتفلیکس، این غول بزرگ استریم جهان قرار دادی با شرکت «Orange» غول ارتباطات فرانسه به امضا رساند. بر اساس این قرارداد محتوای نتفلیکس تا پایان سال ۲۰۱۸ در برخی کشورهای اروپایی، آفریقایی و خاورمیانه از جمله عراق و اردن در دسترس مخاطبان خواهد بود.

لهستان اولین کشوری است که نتفلیکس تا پایان سال ۲۰۱۷ به صورت رسمی در آن شروع به فعالیت می کند. پیش از این محتوای این شبکه با زیرنویس لهستانی در دسترس بود و شروع فعالیت رسمی نتفلیکس در لهستان با پخش اولین سریال لهستانی تولید شده توسط نتفلیکس آغاز خواهد شد. ۲۸ کشور دیگر نیز در سال آینده به حوزه تحت پوشش نتفلیکس افزوده خواهند شد.

همچنین نتفلیکس قرارداد خود را برای فعالیت این سرویس در فرانسه تمدید نمود. نتفلیکس از سال ۲۰۱۴ در فرانسه فعال است. «orange» یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی در جهان است و قرارداد این شرکت با نتفلیکس به آن معناست که این سرویس استریمینگ می تواند در کشورهایی که این شرکت فرانسوی در آن ها سرویس ارائه می نماید فعالیت کند. «Orange» به ۲۶۹ مشترک در سراسر دنیا خدمات مخابراتی ارائه می دهد. ۲۰۷ میلیون موبایل به سرویس «Orange» متصل هستند و ۱۹ میلیون کاربر اینترنت نیز از خدمات این شرکت فرانسوی استفاده می نمایند.

طبق قرارداد نتفلیکس با «Orange» 29 کشور تا پایان سال ۲۰۱۸ به دامنه تحت پوشش نتفلیکس اضافه خواهند شد. شهروندان بلژیک، اسپانیا، فرانسه، لوکزامبورگ، مولداوی، لهستان، رومانی، اسلواکی از اروپا و مصر کامرون، کنگو از آفریقا و عراق و اردن از خاورمیانه می توانند از طریق این قرارداد محتوای سرویس نتفلیکس دسترسی داشته باشند.

حضور نتفلیکس در آفریقا و خاورمیانه اتفاق مهمی است که باید منتظر ماند و دید واکنش مخاطبان این کشورها به محصولات این غول استریمینگ و محصولاتی که مدیران نتفلیکس برای این کشورها در نظر خواهند گرفت چه خواهد بود.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط