نتفلیکس و سفارش ساخت سه سریال غیرفیلمنامه ای جدید!

IPTVGUIDE

نتفلیکس در حال توسعه قلمرو برنامه های غیرفیلمنامه ای اش است. این غول صنعت استریم به تازگی سفارش ساخت سه سریال غیرفیلمنامه ای تازه را داده که اولین آن ها «The Fix» نام دارد.

این سریال، اولین سریال کمدی در دنیا معرفی شده که قصد دارد بزرگترین مشکلات دنیا را از طریق کمدی حل کند. در هر اپیزود از The Fix، جیمی کار میزبان برنامه به همراه تیمی به سرکردگی کاترین رایان و دی ال هیوجلی مهمانانی را در زمینه کمدی به برنامه خود می آورند و با مطرح کردن یکی از بزرگترین مشکلات دنیا برای حل آن تلاش می کنند.

دومین سریال «Westside» نام دارد. این برنامه داستان گروهی از موزیسین های بااستعداد و جاه طلب جوان در ژانرهای مختلف و گرد هم آمدن آن ها در اجرایی اوریجینال در یکی از کلوب های شبانه لس انجلس را به نمایش می گذارد. صحنه های این سریال با تکیه بر زیبایی شناسی سینمایی مستندها ساخته می شود و یکح سری موزیک ویدئوهای هنری را هم در دنبال کردن خطوط داستانی هر هنرمند به نمایش می گذارد.

و اما آخرین سریال با عنوان «Sugar Rush» یک مسابقه شیرینی پزی خواهد بود که شرکت کنندگانش را با چالش پختن شیرینی هایی با شکل ها و طعم های بسیار وسوسه برانگیز در مدت زمانی معین روبه رو می کند. دو تن از بهترین نان و شیرینی پزان در سطح جهانی یعنی کندیس نلسون و آدریانو زومبو داوری این مسابقه را برعهده خواهند داشت. هانتر مارج نیز میزبانی این سریال مسابقه ای را برعهده دارد.

تاریخ پخش سریال پلیس خوب مشخص شد!

جیسون کیتیمز برای نتفلیکس سریال فضایی می سازد! 

 

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط