نسخه تازه سریال انیمیشنی «سونیک» در راه است؟!

IPTVGUIDE

اگر شایعه های به تازگی پخش شده درست باشند، سریال تازه ای در مجموعه «سونیک جوجه تیغی/Sonic the Hedgehog » برای آینده ای نزدیک ساخته خواهد شد.

این جوجه تیغی آبی و مشهور اولین بار در سال ۱۹۹۱ در یک بازی ویدئویی برای کنسول سگا به بازار آمد. حالا با گذشت ۳۰ سال این کاراکتر هنوز هم در بازی های ویدئویی، تلویزیون و سینما (اولین فیلمش سال آینده اکران خواهد شد) حضور دارد. 

بازی سونیک از اولین باری که در دهه ۱۹۹۰ عرضه شد به محبوبیتی چشمگیر دست پیدا کرد. یک سال بعد یعنی در سال ۱۹۹۲ یک دنباله برای بازی اول سونیک عرضه شد و از آن زمان تهیه کنندگان صنعت گیم به سرعت دویدن سونیک در حال ساخت محصولات مرتبط با این کاراکتر هستند، به طوری که با به بازار آمدن هر کنسول بازی تازه، یک گیم سونیک هم به دنبال آن ساخته و عرضه می شود. 

سونیک همچنین در سال ۱۹۹۳ با یک مجموعه کارتونی به تلویزیون آمد و به مدت ۳ سال و در مجموع ۶۶ اپیزود پخش شد.  از آن زمان سریال های انیمیشنی سونیک بارها توسط کمپانی های مختلف ساخته شده اند که آخرین آن ها سریال سرویس استریم یوتیوب با عنوان «Sonic Mania Adventures» بود که خودش منجر به ساخت بازی «Sonic Mania Plus» شد.

با این حال خبر ساخت یک سریال انیمیشنی تازه با محوریت کاراکتر سونیک هنوز به طور رسمی تایید نشده است. اما فیلم سونیک هم اکنون در مرحله تولید به سر می برد و قرار است تا اواخر سال ۲۰۱۹ به اکران سینماها درآید.

در همین زمینه بخوانید: آغاز به کار سرویس اشتراک دیجیتال DC Universe در روز بتمن!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط