نوستالژی(۸): «Sons of Anarchy»؛ موتورسواران خشن و خاکستری و دوست داشتنی!

IPTVGUIDE

این هفته و در هشتمین قسمت از نوستالژی به سراغ سریالی رفتیم که طرفداران پر و پا قرص زیادی دارد و آنقدر زیادند که شبکه «FX» چهار سال پس از پایان آن تصمیم گرفته سریال اسپین آف آن به نام «Mayans MC» بسازد که حدود یک ماه دیگر پخش آن آغاز خواهد شد.
درباره «Sons of Anarchy» حرف می زنیم. سریالی که کرت ساتر خلق کرد و تبدیل به یکی از پربیننده ترین سریال های تاریخ شبکه «FX» شد و در هفت فصل مابین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴ روی آنتن رفت. درامی جنایی که آن را یکی از خشن ترین سریال های تاریخ آمریکا می دانند.
«Sons of Anarchy» که در ایران با نام «پسران آشوب» شناخته می شود داستان یک کلوپ موتور سوار خلافکار است که با یونیفورمی متحد الشکل تقریبا در هر خلافی که بتوانند یک دستی می برند و تجربه ای کسب می کنند، از قاچاق اسلحه و مواد مخدر تا شراکت در تولید فیلم های مستهجن و باجگیری. اما نکته جالب آن ها این است که پشت این ظاهر خشن و تبهکاری که دارند گه گاهی جرقه هایی از انسانیت هم در آن ها زده می شود و گاهی کارهایی می کنند که همه را شوکه می کنند. شاید دلیل محبوبیت جهانی سریال هم همین نکته باشد.
شخصیت هایی که کرت ساتر در این سریال ساخته به دلیل خاکستری بودنشان بسیار طرفدار دارند و اصلا نمی توانید حرکت بعدی آن ها را در قبال یک مشکل یا مسئله جدید حدس بزنید. آن ها هر دقیقه یا با مردم درگیرند یا گروه ای رقیب یا پلیس و هر بار هم هر طور شده خودشان را نجات می دهند و حرفشان را تا جایی که بتوانند به کرسی می نشانند. بچه های «پسران آشوب» قلدرهایی هستند که در کنار دنیای مدرن زندگی می کنند اما همچنان رفتاری دارند که آمریکایی ها حدود دو یا سه دهه قبل به شکل جدی با آن مواجه بودند.
ویدیوی که برایتان از پشت صحنه این سریال آماده کرده ایم مربوط به چگونگی ساخت فصل اول آن است و بازیگران و چهره های اصلی سریال در آن صحبت های جالبی راجع به فصل اول و شخصیت هایی که بازی کرده اند مطرح می کنند.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط