نویسنده «ریک و مورتی» برای ABC سریال کمدی چینی-آمریکایی می سازد

IPTVGUIDE

جسیکا گائو که اخیرا برای کارش در سریال انیمیشنی «ریک و مورتی» به همراه دیگر عوامل سریال  موفق به دریافت جایزه امی شد، مشغول کار بر روی یک پروژه تازه در شبکه ABC  شده است.

این سریال فعلا بی نام و تک دوربینه درباره کاراکتر جنت ژائو است. یک زن چینی-آمریکایی که سعی می کند با تعیین کردن یک سری حد و مرزها در تقابل با اعضای دیوانه و اعصاب خرد کن خانواده اش سلامت خود را حفظ کند. او با مرگ مادربزرگ ثروتمندش متوجه می شود به عنوان تنها وارث او انتخاب شده و ناگهان پی می برد که به طور ناخواسته به مادر خانواده ای بدل شده که تمام زندگی اش سعی می کرده از آن ها فاصله بگیرد.

گائو قرار است در این سریال کمدی نویسنده و تهیه کننده کند. برایان گریزر، فرنسی کالفو و سمی کیم فالوی از دیگر تهیه کنندگان این سریال هستند.

گائو هفته گذشته در تیمی که برای سریال ریک و مورتی جایزه امی دریافت کردند حضور داشت. جوایز امی بطور خاص به اپیزود «Pickle Rick» فصل سوم این سریال توجه نشان داد که گائو نویسندگی آن را برعهده داشت.  این اپیزود همچنین در بین هواداران سریال یکی از بهترین ها در بین تمام فصول سریال به شمار می رود. 

گائو پیش از این در سریال های چون «سیلیکون ولی»، «روبات چیکن» و «موش های آزمایشگاهی» نیز به عنوان نویسنده حضور داشته است. او همچنین پادکست «Whiting Wongs» را به همراه دن هارمون، یکی از خالقین ریک و مورتی اجرا می کند. 

در همین زمینه بخوانید: «ریک و مورتی» پربیننده ترین محصول فعلی هولو

 

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط